Ideálny darček pre každú ženu

0 28

Aj za hodinkami hľadaj ženu

Prvé vreckové hodinky do podoby dnešných rozmerov vyrobil hodinár Jean Baptiste Duboule vo Švajčiarsku. Vďaka nemu sa stali prijateľnejšími pri nosení. Hodinky sa postupne menili na skutočný šperk a 18.storočie začalo prinášať postupnú premenu vreckových hodiniek na náramkové, ktoré sa stali ozdobou zápästia koncom 80.rokov 19.storočia ako módny doplnok.

Treba sa však ešte do histórie hodiniek vrátiť, pretože možno málokto vie, že hodinky sa na zápästí prvýkrát objavili u žien. Hovorí sa, že ako prvé nosili náramky s ciferníkom na zápästiach kráľovná Alžbeta I. či kráľovná Mária Antoinetta.

Dámske hodinky-cesta do ženského srdca

Či už vnímame hodinky ako módny doplnok alebo praktickú vec, ich čaro je podmanivé pre každú ženu. Ak si chcete získať srdce a priazeň svojej vyvolenej alebo ju obdarovať v deň jej sviatku, rozhodne by ste mali vsadiť na kúpu dámskych hodiniek.

Ženy milujú šperky v akejkoľvek podobe a veľmi cenným klenotom sú pre citlivú ženskú dušu hodinky, s ktorými sa môže pýšiť každý deň. Každá žena je originálna, má svoj štýl, niektoré preferujú eleganciu, iné zasa dávajú prednosť športovému štýlu. Výrobcovia dámskych hodiniek myslia na všetky typy žien, a preto ponuka dámskych hodiniek je veľmi bohatá a pestrá. Ak chcete vsadiť na kvalitu, luxus a eleganciu, jednoznačne by ste mali zvoliť švajčiarske hodinky.

Dámske hodinky z krajiny helvétskeho kríža

Povedomie o kvalite a presnosti švajčiarskych hodiniek sa buduje už celé stáročia a pretrváva až dodnes. Švajčiarski hodinári sú na to patrične pyšní a odovzdávajú si tento vzácny klenot z generácie na generáciu.

Dámske švajčiarske hodinky sú nielen dobrým a spoľahlivým sluhom pri našom každodennom zhone a rýchlom životnom tempe, ale dokonale vedia zastať aj funkciu honosného šperku. A ktorá dáma by takejto ponuke odolala? Presnosť, luxus, kvalita a elegancia- to sú symboly švajčiarskych hodiniek, do ktorých sa vždy oplatí investovať!

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.