Je to naozaj ten pravý?

0 26

Vzťahy sú omnoho komplikovanejšie, ako kedysi. Stúpa počet rozvodov, stúpa počet slobodných mamičiek a stúpa počet ľudí, ktorí si odmietajú založiť rodinu. Vraj už o niekoľko rokov budeme mať najstaršie obyvateľstvo v rámci celej EÚ, čo veru nie je priaznivá informácia, nemyslíte?

Ak však máte partnera a len prednedávnom vám navliekol na prst snubný prsteň, pochopiteľne, že premýšľate nad tým, aký asi bude život s daným človekom a či je to vôbec ten pravý na celý život. Možno je neskoro premýšľať nad tým, či je to ten správny partner, ale predsa len určite sa mnohé pýtate, ako zistiť, či je to ten správny. Zistíte to podľa nasledujúcich indícií.

Je to naozaj ten pravý?
Je to naozaj ten pravý?

Rieši spoločné bývanie a plánuje s vami rodinu

Muž, ktorý vám už dlhšiu dobu pred zasnúbením hovorí, že vy ste tá žena, s ktorou si plánuje založiť rodinu, je ten pravý. Ak ste mali akékoľvek pochybnosti, potvrdil vám to už len tým, že vás požiadal o ruku. Ktorý muž by vás žiadal o ruku, keby si chcel ešte naďalej užívať slobodný život a všetky výhody s tým spojené?

A ak už dlhšiu dobu riešite spoločné bývanie bez rodičov, súrodencov, ufrflaných starých rodičov, myslíte si, že to nie je ten správny?

Neponižuje vás a lichotí vám

Bohužiaľ veľa žien niekedy vo vzťahu trpí. Partneri ich ponižujú, považujú ich za menejcenné a čo je horšie, berú ich ako svoj majetok. Dúfajme, že váš prípad to nie je. Nikdy, ale naozaj nikdy neponižujte svojho muža. Ani on by vás nemal ponižovať a zhadzovať pri každej príležitosti. Len vzťah založený na neustálych prejavoch lásky je predurčený na úspech.

Svadba je to najkrajšie v živote ženy a muža. Tešte sa z každého okamihu, pretože ani sa nenazdáte a prípravy ubehnú naozaj rýchlo. Onedlho budete stáť pri oltármi so svadobnými obrúčkami a budete si sľubovať lásku na celý život.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.