Máte problémy vo vzťahu? Skúste tieto triky a problémy určite zmiznú

0 22

V každom vzťahu sa raz za čas objavia problémy. Niekto sa s nimi vysporiada okamžite, niekomu to dlhšie trvá. Ak sa objaví problém, napríklad v spálni, vždy je potreba problém riešiť. Ak však jeden z partnerov nemá záujem ho riešiť, zjavne tento vzťah nemá zmysel.

Ak ale máte problémy vo vzťahu, skúste tieto triky a uvidíte, že problémy zmiznú.

Nechajte partnera vyjadriť svoj názor a neurážajte sa

Ak máte problémy vo vzťahu, nikdy sa neurážajte. Nemá zmysel urážať sa, ak vám ide o vyriešenie problému. Urážaním sa na názor partnera problémy nevyriešite, práve naopak, problémy sa ešte viac skomplikujú. Ak vám preto záleží na tom, aby sa všetko medzi vami urovnalo, nechajte partnera, nech vyjadrí svoj názor a navrhne riešenie tohto problému. Empatia je vo vzťahu veľmi dôležitá, nezabúdajte na to.

Vyskúšajte erotické pomôcky

Ak máte problémy v posteli a pozorujete, že vám to dlhodobo nefunguje, odporúčame vám nájsť dobrý sexshop a kúpiť si erotické pomôcky. Veľa žien si obľúbilo análne kolíky. Sú erotickou pomôckou, ktoré prinášajú vzrušujúci sex a sú vhodné aj na uvoľnenie zadočku. Ak vám klasický vibrátor nevyhovuje, vyskúšajte análne kolíky.

Erotická pomôcka pre ženy, ktorú môžu nosiť stále so sebou

Okrem análnych kolíkov ženy preferujú aj Venušine guličky veľa žien ich prirovnáva k dildám, ale aj k vibrátorom. Poskytujú maximálnu rozkoš, nech už sa žena nachádza kdekoľvek. Dajú sa dokonca nosiť aj so sebou a nikto o tom nebude tušiť. Ak si chce žena užívať vzrušenie aj mimo domova, stačí, ak si kúpi Venušine guličky.

Doprajte si chvíľku bez seba

Ak trávite s partnerom príliš veľa času a nemáte čas na kamarátky, skúste si nájsť aktivitu, ktorej by ste sa venovali výlučne s kamarátkami. Doprajte si viac času pre seba a uvidíte, že kríza medzi vami postupom času vymizne. Samozrejme, nenabádame vás, aby ste nemali spoločné aktivity s partnerom. Treba však mať aj aké aktivity, ktorým sa budete venovať aj s kamarátkami.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.