3 super tipy, ako si zútulniť obývačku

0 19

Aj keď väčšina z vás nemá v lete najmenšiu chuť niečo rekonštruovať, niektoré z vás by si možno chceli aspoň zútulniť priestor novými dekoráciami, doplnkami.

Ak túžite po niečom, čo by zútulnilo vašu obývačku, máme pre vás pár zaujímavých tipov.

1. Máte staré kreslo? Zreštaurujte ho!

V každej obývačke nájdeme štýlové kreslo, ktoré štýlovo a farebne zapadá do obývačky. Ak vám kreslo slúži stále dobre, len poťahový materiál je už pomerne zničený, odporúčame vám kúpiť si nový poťahový materiál a dať si kreslo prečalúniť. Namiesto toho, aby ste dobré kreslo vyhodili,vymeníte len poťah, ktorý vás nevyjde veľa.

Zo všetkých poťahových materiálov odporúčame koženku. Keď si kúpite kvalitnú koženku na čalúnenie presne podľa rozmeru vášho kresla, neostane vám odpad. Koženka je kvalitný materiál, ktorý dodá nábytku luxusnejší vzhľad a nie je taký drahý ako pravá koža. Koženka je navyše nadčasová a hodí sa do moderných domácností.

2. Zaobstarajte si nové dekoračné vankúše

Ak máte doma viacero obliečok na dekoračné vankúše, odporúčame vám zaobstarať si nové dekoračné vankúše, ktoré by ste do týchto obliečok využili. Pri výbere sa sústreďujte predovšetkým na také dekoračné vankúše, ktorých výplňou je molitanová drť. Práve molitanová drť je vhodným výplňovým materiálov na klasické vankúše, dekoračné vankúše, ale aj na podsedáky.

Nové dekoračné vankúše by mali k sebe ladiť. Odporúčame kombináciu maximálne troch farieb a čo sa týka vzorov, tam sa medze nekladú.

3. Krištáľová váza a lúčne kvety

Množstvo sošiek a rôznych dekorácii v obývačke krásne vynikne, no ak nechcete mať obývačku zahltenú množstvom absolútne sa k sebe nehodiacich dekorácii, jednoducho ich pretrieďte a nechajte len tie najvzácnejšie a najmodernejšie.

Ak hľadáte novú dekoráciu, ktorá by dobre zapadla k tým, ktoré ste sa tam rozhodli ponechať, odporúčame vám kúpiť si krásnu číru krištáľovú vázu. Je nadčasová, môžete ju mať v obývačke aj o tridsaťrokov a keď budete do nej dávať napríklad lúčne kvety, krásne tak rozžiaríte vašu obývačku.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.