Na čo sa zamerať pri výbere novej dámskej kabelky?

0 34

Praktický dámsky módny doplnok! Aj vy ich doma túžite mať veľa a chcete, aby vám ladili ku všetkému oblečeniu, čo rady nosíte? Ak si plánujete kúpiť nové dámske kabelky, na čo by ste sa pri ich výbere mali predovšetkým zamerať?

Vyberajte podľa príležitostí, kde ich plánujete nosiť

Ponuka dámskych kabeliek je veľká a vybrať si tu správnu bude niekedy ťažšie, ako si myslíte. Ak potrebujete novú kabelku napríklad na nejakú spoločenskú udalosť, pochopiteľne si budete vyberať novú kabelku z ponuky trendy spoločenských kabeliek. Trendy spoločenské kabelky by mali byť elegantné, priťahovať pohľady, mali by mať kvalitné zapínanie a mali by mať aspoň jedno vnútorné vrecko. Spoločenské kabelky by mali farebne ladiť k šatám, ktoré si na túto udalosť plánujete vziať.

Do práce budete skôr potrebovať obdĺžnikové kabelky vo formáte A4, kde zmestíte okrem peňaženky, osobných dokladov aj mobilov aj zápisníky, poprípade nejaké dokumenty.

Chcete veľkú priestrannú kabelku? Vyberajte si shopper kabelky

Ak si toho so sebou nosievate pomerne dosť, poprípade cestou z práce chodíte aj do potravín, odporúčame vám kúpu veľkej priestrannej kabelky s kvalitou výstelkou a pevnými rúčkami. Takýmito kabelkami sú shopper kabelky na rameno, ktoré sú otvorené, priestranné a zmestíte do nich pomerne veľa vecí. Odporúčame predovšetkým tie, ktoré sú vyrobené z kvalitnej pevnej kože, ktorá sa nezničí ani po rokoch používania. Kozmetické škrabance síce pribudnú, to je ale všetko.

Koža – najlepší materiál

Pri výbere novej kabelky sa zamerajte predovšetkým na kvalitu zvršku, kvalitu podšívky, pevnosť rúčok a kvalitu spodnej strany kabelky. Najlepším materiálom na výrobu kabelky je pravá koža, hladenica. Okrem kože vám odporúčame vlnu. Koža je však dostupnejšia.

Koža sa netrhá, nestratí farbu, pribudnú akurát škrabance, ktoré však kožu neznehodnotia a kabelka bude ďalej použiteľná.

Aby ste si kúpili kvalitnú dámsku kabelku, uprednostňujte kabelky z kože, s pevnými rúčkami, kvalitnou podšívkou, dostatkom vnútorných vreciek a v neutrálnych farbách.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.