Naučíme vám kombinovať jesenné oblečenie z dámskych šatníkov

0 39

Jeseň je čarokrásnym ročným obdobím, kedy sa teplé dni striedajú s tými daždivými. V jeden deň nám je zima v hrubom svetri, druhý deň zase chodíme v krátkych tričkách a užívame si teplé, aj keď niekde poriadne zubaté slnko.

Ak vám kombinovanie jesenného oblečenia príliš nejde, naučíme vás kombinovať jesenné oblečenie z dámskych šatníkov.

Huňaté vesty, rolák a obtiahnuté nohavice

Ak máte rada eleganciu a zároveň pohodlie, odporúčame vám kombinovať obtiahnuté nohavice (tvídové nohavice, nohavice so vzorom rybej kosti) s tenkým pleteným alebo bavlneným rolákom a na vrch dávať huňaté vesty. Skvelými farebnými kombináciami sú hnedá/ petrolejová, hnedá/ béžová, či sivá s bordovou. Ak nemáte žiadne huňaté vesty, uprednostnite také, ktoré nie sú zo 100% polyesteru, ale sú vyrobené z kombinácie polyesteru a panenskej vlny. Panenská vlna je kvalitná vlna, avšak trošku žmolkuje. Vyzerá ale luxusne a je príjemne hrejivá.

Huňaté vesty vyberajte v neutrálnych farebných prevedeniach – v svetlej sivej, v čiernej, či v béžovej.

Dámske bundy, mikiny a džínsy

Ak preferujete ležérny štýl, vašim verným spoločníkom na jeseň budú dámske jesenné bundy. Sú podšité, hrejivé, vetruvzdorné, nepremokavé a môžete si ich obliekať k džínsom, ale aj k elegantnejším nohaviciam.

Neutrálne farby ako sivá, béžová, hnedá, čierna sú najvyhľadávanejšími farbami. Jesenné bundy ale môžu byť aj kárované, olivové, tmavomodré, či bordové.

Pod jesenné bundy si môžete dávať teplé mikiny, ale aj oversize svetre, ktoré sú hrejivé a v kombinácii s jesennými bundami vytvárajú pohodlný outfit na chladnejšie jesenné dni.

Pletené šaty, teplé pančuchy a dámsky vlnené kabát

Ak si príležitosť vyžaduje elegantnejší outfit, vyťahujte zo šatníkov pletené šaty s okrúhlym výstrihom alebo pletené rolákové šaty. Kombinujte k nim farebne neutrálne vlnené kabáty so zapínaním na gombíky, s čižmami, s XXL pleteným šálom a s vlnenými čelenkami.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.