Nestíhate rannú prípravu do práce? Poradíme vám, ako všetko zvládnuť a na nič nezabudnúť

0 14

Prípravy do práce patria k najmenej obľúbeným činnostiam viacerých žien. Mamičky musia okrem seba obriadiť aj svoje ratolesti a to častokrát zaberie najviac času. Ak nestíhate rannú prípravu do práve, poradíme vám ako ju zvládnuť a zároveň na nič nezabudnúť.

Oblečenie chystajte vždy večer

Najviac času vám ráno zožerie nie ani tak príprava kávy na moderných pákových kávovaroch, ale hlavne príprava oblečenia, či už pre seba, deti, alebo aj partnera (ak mu oblečenie chystávate vy). Keď si pozriete predpoveď počasia, viete pripraviť oblečenie na dané počasie a ak by aj náhodou ráno nastali nejaké zmeny v počasí, vymeníte alebo doplníte oblečenie k pripravenému oblečeniu. Takto ráno ušetríte čas a môžete sa venovať iným, dôležitým veciam, napríklad príprave desiaty.

Ak milujete kávu a rady si ju pripravujete, môžete sa venovať príprave kávy na pákových kávovaroch. To sú kávovary najmä pre tých, ktorým nevadí venovať príprave nejaký čas. Odmenou bude kvalitná káva, ktorú žiadny iný kávovar nedokáže pripraviť.

Pripravte si zoznam raňajok na celý týždeň

Aj vaše deti ráno špekulujú s raňajkami? Skúste vytvoriť zoznam raňajok na celý týždeň a následne ho vyveste na chladničku, či nástenku. Takto vaše deti budú vedieť, aké raňajky pre nich chystáte a vy sa tak vyhnete dlhému premýšľaniu, čo deťom pripraviť, aby im chutilo a aby boli sýte. Zatiaľ, čo vaše deti budú raňajkovať, vy si vychutnajte kávu v pekných šálkach na kávu a samozrejme aj raňajky. Raňajky sú základom a nikdy ich nevynechávajte.

Počas toho, čo deti budú raňajkovať, im môžete nachystať aj raňajky, samozrejme môžete podľa zoznamu. Nebudete sa zbytočne zdržiavať s tým, čo deťom pripraviť.

Ak nestíhate rannú prípravu do práce, skúste okrem chystania oblečenia večer a prípravy raňajok podľa zoznamu nechať mobilný telefón odložený. Ak budete pozerať sociálne siete, emaily a venovať sa aktivitám na mobile, nebudete stíhať potrebné činnosti, napríklad prípravu raňajok.

Zdroj obrázka:

Autor: Korawat photo shoot / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.