Nezabudnite včas obstarať aktovku alebo školský batoh

0 12

Prázdniny sú už v plnom prúde, ale pomaly a nezadržateľne sa tiež blíži začiatok nového školského roku. Či už máte doma budúceho prváčika, alebo školáka, ktorého školská aktovka alebo batoh sú už nevyhovujúce, mali by ste sa zamerať na výber vhodnej aktovky či batoha a zadovážiť ich  s predstihom. Už od prvých septembrových dní budú deti nosiť množstvo učebníc a školských pomôcok, preto je potrebné pripraviť sa a malých i veľkých školákov vybaviť.

Na čo sa pri výbere zamerať?

  • Aktovku či batoh voľte podľa aktuálnej konštitúcie a veľkosti postavy konkrétneho školáka
  • Vyberajte kvalitné, ergonomicky tvarované aktovky a školské batohy
  • Základným kritériom je konštrukcia a chrbtový systém aktovky
  • Ubezpečte sa, že má daný model dostatočný počet vreciek, aby sa deťom lepšie udržiaval poriadok a aktovka bola prehľadná
  • Bezpečnostné prvky by mali byť neoddeliteľnou súčasťou všetkých aktoviek a školských batohov
  • Nezabudnite na praktické vnútorné a vonkajšie vychytávky ako je napríklad nepremokavé dno, samostatné vrecko na nápoje, rovnomerné rozloženie vreciek, pláštenka, jednoduché otváranie, pevné držadlo alebo pútko a pod.
  • Design a farva školskej batožiny nie sú síce úplne najdôležitejšie, ale aspoň trochu by mali spĺňať  predstavy a požiadavky malého školák

Aktovky a školské batohy môžete vyberať z pohodlia domova cez špecializované e-shopy. V e-shope Bagalio.cz môžete filtrovať produkty podľa ceny, farby, výrobcu, materiálu i objemu. Naviac je vám     k dispozícii zákaznícka linka, kde vám poradia a môžete čokoľvek konzultovať. Na výber máte naozaj širokú škálu farieb designov i výrobcov. Medzi tých najobľúbenejších patria Emipo, Boll, Ergobag a Herlitz, ale celkom máte na výber 31 výrobcov aktoviek a školských batohov. Určite tak zoženiete taký model, ktorý vám, a hlavne vášmu školákovi, bude úplne vyhovovať a vďaka ergonomicky tvarovaným chrbtom mu nebude zbytočne preťažovať chrbát. V poradni na Bagalio.cz nájdete tiež TOP 10 najľahších školských aktoviek. Môžete sa tu inšpirovať alebo priamo obstarať  aktovku, ktorá neváží viac ako jeden kilogram.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.