Oblečte sa štýlovo aj v chladných zimných dňoch

0 20

Chladné zimné obdobie, ktoré už u nás naplno prepuklo, nás prinútilo vytiahnuť teplejšie svetre, tričká s dlhými rukávmi a podšité nohavice. Aby ste sa aj v zimných mesiacov cítili sexy príťažlivé, poradíme si, ktoré oblečenie nosiť a ako ho kombinovať.

Dámske nohavice/ legíny + bavlnené topy

Štýl, ktorý si obľúbi každá žena, aj matka na materskej dovolenke. Stačí skombinovať dámske džínsové nohavice s jednoduchým bavlneným topom a na to dať XXL pletený sveter, ktorý vás zahreje. Ak je teplejšia zima, pokojne vám na top bude stačiť len podšitá zimná bunda.

Čo sa týka bavlnených topov, uprednostňujte tie zo 100% bavlny. Ak natrafíte na tričká zo 100% organickej bavlny, uprednostnite tie. Nedráždia pokožku ženy, nekrčia sa a aj po niekoľkých praniach si držia svoj tvar a farbu. Bavlnené topy odporúčame bez akýchkoľvek výrazných vzorov. Vyberajte skôr pásikavé, bodkované s minimom vzorov a výrazných farebných nápisov.

V zimných mesiacoch oceníte aj podšité legíny. Podšívka legín vás bude príjemne hriať aj v najtuhších mrazoch.

Elegantnejšie blúzky a elegantné nohavice

Ak si váš zamestnávateľ vyžaduje určitý pracovný dress-code, v šatníku by ste mali mať dostatok dámskych kostýmov, vrátane elegantných sák v neutrálnych farbách, moderné dámske blúzky a pekné elegantné nohavice. V šatníku by ste mali mať dostatok elegantného oblečenia v neutrálnych farbách. Žiadne výrazné farby, skôr klasické prírodné, neutrálne – sivá, béžová, čierna, biela, hnedá.

V móde sú momentálne obľúbené tvídové nohavice a saká. Čo tak skúsiť aj tieto kúsky?

Pletené šaty a hrubé pančuchy

Aby vám bolo teplo, odporúčame vám nosiť pletené šaty z jemného úpletu. Odporúčame s klasickým okrúhlym výstrihom, ale pokojne siahnite aj po rolákových pletených šatách. Pod šaty si ale obliekajte buď bavlnené dámske tielko, alebo tielkové body.

K šatám si stačí obliecť buď SLIM nohavice, podšité legíny, alebo hrubé pančuchy.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.