Obrazy – evergreen a trendový moment vo sfére bytových doplnkov

0 67

Maliarske umenie je staré ako ľudstvo samo. A kvôli svojej nápaditosti a originalite je stále cenené aj dnes. Ak hľadáte vhodný bytový doplnok, siahnite po peknom obraze na stenu. A nezabúdajte na trendy

Umenie vždy malo, má a bude mať ohromnú cenu. No cena kvalitného obrazu zase nie je taká vysoká, aby si ho nemohol dovoliť aj obyčajný smrteľník. Skrášlite si svoj interiér vhodným obrazom a nechajte naplno prepuknúť jeho silu a nádheru.

Moderný tlačený obraz
Moderný tlačený obraz

Ručne maľované originály

Pásová výroba mnohé uľahčila, zrýchlila a zjednodušila. Na druhej strane je výsledkom tohto procesu množstvo navlas rovnakých produktov. Prosto, chýba originalita a jedinečnosť. Ale nič nie je stratené. Stále tu sú maľované obrazy na plátne, na ktorých je odtlačok majstra maliara viac ako patrný. Originály, hoci aj od neznámych umelcov, sú in aj v dnešnej dobe. Hodia sa prakticky do každého interiéru, záleží však na motíve.

Ručne maľovaný obraz
Ručne maľovaný obraz

Aký obraz do kuchyne?

Kuchyňa je miestom silných vôní, chutí a emócií. Miestom, ktoré je ako stvorené pre umenie. A nie len to kulinárske. Tento priestor je ako stvorený pre moderné obrazy do kuchyne. V tomto prípade platí, že nosiť drevo do hory sa oplatí. Do kuchyne si preto doneste obrazy s motívom jedál, korení, ovocia či zeleniny. Veď čo iné by sa tam hodilo? Vyberiete si z jedál, ktoré hýria farbami, alebo vás presvedčia tmavšie ladené obrazy decentného charakteru?

Moderný obraz do kuchyne s hodinami
Moderný obraz do kuchyne s hodinami

Aký obraz do obývačky?

Obývacia miestnosť plní v domácnosti dôležitú úlohu. Je nie len miestom, kde sa stretáva celá rodina, ale zároveň aj prijímacou miestnosťou pre vzácne návštevy. Preto by nemala byť obyčajná a tuctová. Krásne obrazy divého maku sú skvelou voľbou, ako obývačke vdýchnuť nový život. S tmavým podkladom vytvárajú zaujímavý kontrast, ktorý pasuje takmer do každého typu interiéru.

Obraz- vlčí mak
Obraz- vlčí mak

Zdroj obrázkov: www.perfektneobrazy.sk

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.