Od push-upiek po braletky: ktorú podprsenku máte najradšej?

0 60

Niektorá žena najradšej vystavuje svoj dekolt v push-upke, iná miluje nežné braletky a iná zase nedá dopustiť na pohodu v športovej podprsenke. V ktorej kategórii sa nájdete vy? A nie je čas vyskúšať aj niečo nové?

Bez push-upky ani ranu

Veľká časť žien miluje push-upky, a preto sa na špici obľúbenosti držia už od 90. rokov. Niet sa čomu diviť, tento typ podprsenky opticky zväčší a vytvaruje poprsie a dokáže vykúzliť neodolateľný dekolt. Tohtoročné trendy povedajú, aby sme podprsenku neschovávali, nebáli sa čipiek, ozdôb ani výrazných farieb. Nebojte sa fialovej, oranžovej, ružovej či trebárs žltej. V sexi podprsenke sa budete cítiť skvele. Nechajte ju vykukovať zo saka, vyberte priesvitnou blúzku, alebo stavte na prestrihy a ledabolo odhaľte sexy bielizeň.

Romantická braletkárka

Užívate si radi tú pohodu bez kostíc v padnúcej a pritom sexy čipkovej podprsenke? Tiež vás očaril zázrak menom bralette, čiže braletka? Či už doma pár týchto priesvitných, čipkovaných či inak vzorovaných podprseniek máte, alebo sa tento trend ešte len chystáte skúsiť, odporúčame vám k základnej čiernej variante vyskúšať aj ďalšie farby. Chybu neurobíte s červenou, trendy fialovou, tyrkysovou či trebárs oranžovou.

 

Sexi Brigitte Bardot

Sexi herečka Brigitte Bardot sa do myslí divákov zapísala celým radom filmových rolí, ale aj svojou dych berúcou krásou. Po tejto módnej ikone získala meno tiež podprsenka bardotka, ktorú si zamilovali aj majiteľky veľkých pŕs. Košíčky tejto podprsenky majú špeciálny strih – hore sú takmer rovné a vďaka tomu, že sú ramienka úplne na kraji, vytvárajú krásny tvar pŕs. A navyše v porovnaní s ostatnými typmi skvele drží! S bardotkou môžete staviť na retro štýl, klasickú čipkovú alebo skúsiť vzorky, bodky či červenú extravaganciu.

Športová elegancia

Ďalšia skupinka žien má priamo alergiu na kostice, čipky a ďalšie ozdôbky a najčastejšie siaha po pohodlnej športovej podprsenke. Ak patríte medzi tento typ žien, nemusíte zostávať len u nenápadnej klasiky ani tu. Milovníčky street artu a pouličnej módy si v poslednej dobe obľúbili crop-topy, ktoré pripomínajú krátky topík, ktorý končí pod prsiami. Okrem toho, že je pohodlný a dobre drží, môžete si ho dať aj pod úplne priehľadnou košeľu alebo blúzku.

Máte ich doma všetkých?

Každá žena má svoj obľúbený typ, ale rozhodne odporúčame vyskúšať viac typov – môže sa totiž stať, že vám sadne ďaleko lepšie, než všetko, čo ste doteraz nosili. Pri nákupe si dajte načas, nech zvolíte tú správnu veľkosť. Pretože pohodlie je vždy na prvom mieste, pred všetkými trendmi.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.