Potrebujete originálny darček pre muža? Poradíme vám s výberom legendárnych hodiniek G-shock

0 30

S kúpou kvalitných hodiniek to nie je len tak. Ide o praktickú vec a módny doplnok zároveň. Pokiaľ je váš partner športový typ, určite ocení pánske hodinky Casio G-Shock. Ak by ste hľadali naopak niečo decentnejšie, viac elegantné alebo nadčasové, vyberte si z kolekcie vodotesných hodiniek, ktoré niečo vydržia. Muži potrebujú veci praktické, aby s nimi nemuseli zaobchádzať ako v rukavičkách a na druhú stranu elegantné alebo štýlové, aby to naozaj vyzeralo dobre. Niečo v tomto smere vám teraz predstavíme.

Športové alebo elegantné

Darček musí byť v prvom rade o originalite a materiáloch, ktoré sú kvalitným spracovaným charakteristické. Pokiaľ ide o športové hodinky, k favoritom patria pánske hodinky Casio G-Shock.

Dôvod obľúbenosti je jasný – pútavý dizajn, dostupná cena a príjemné nosenie. Takéto hodinky majú obvykle aj viacero praktických funkcií ako sú stopky, kalendár, LED podsvietenie, odolnosť voči otrasom či meranie rýchlosti.

Stačí zadať vzdialenosť, ktorú bude chcieť váš partner absolvovať a spustiť stopky. V cieli si ich zastaví a na dobre čitateľnom displeji sa mu zobrazí priemerná rýchlosť, ktorou daný úsek prešiel. Vynikajúca vychytávka, s ktorou bude v obraze.

Potrebujete niečo pre elegánov?

Elegantné, alebo tzv. spoločenské hodinky sú predovšetkým štýlovým módnym doplnkom. Tieto pánske hodinky sa dajú nosiť prakticky kamkoľvek, doma by ich obdarovaná osoba mala nechať iba vtedy, ak ide športovať. Neplatí to ale v prípade, ak zvolíte univerzálny model, ktorý v sebe kombinuje vysokú odolnosť s jednoduchým spracovaním povrchu v podobe pevného plastu.

Pri spoločenských hodinkách sa skutočne oplatí investovať zasa vyššiu sumu, pretože kvalitné materiály sa prejavia na ich životnosti a spoľahlivosti. Ak chcete darček pre muža, ktorý ho bude tešiť dlhé roky, kvalitné a navyše pekné vodotesné hodinky sú skvelým tipom, pretože    si pri sprchovaní alebo plávaní na ne nemusí dávať neustále pozor.

Nejde vždy len o dizajn

Pri výbere pánskych hodiniek si samozrejme všimnete ich dizajn. Ani muži by to nerobili inak. Podstatné sú ale aj použité materiály a hlavne strojček. Väčšina z nich je poháňaných batériou, no drahšie hodinky mávajú čistý a vlastný mechanizmus.

Ak nechcete, aby sa sklíčko pri prvom náraze rozbilo vyberajte pánske hodinky s minerálnym sklom, ktoré je odolnejšie. Remienky sa vyrábajú z kovu, kože, koženky alebo plastu.

G-shock hodinky sú však kvalita a legenda v jednom, ktorá urobí vášmu mužovi určite obrovskú radosť, bez ohľadu na to, akú triedu alebo model preň zvolíte.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.