Platíte viac za potraviny? Nemusíte!

0 25

Rast cien potravín na Slovensku dosahuje dlhodobé maximum! S rastúcou infláciou, slovenské domácnosti si priplatia nielen na potravinách, ale prakticky vo všetkých položkách zo svojho každodenného nákupného zoznamu. Už dnes činia náklady spojené so zaisteným potravín 25% všetkých nákladov domácností a vyzerá to tak, že tento podiel ďalej porastie. Aspoň ak ide o domácnosti, ktoré nezačnú potraviny nakupovať chytro – v akciových ponukách.

Vďaka nákupom za akciové ceny ušetríte až 80%, bez toho, aby ste museli výrazne meniť položky Vášho nákupného zoznamu. Časovo obmedzené možnosti výhodnej kúpy ponúkajú prakticky všetci veľkí predajcovia potravín, prečo toho teda nevyužiť (viď aktuálny akciový leták Kaufland)? Aby ste nemuseli tráviť každý deň desiatky minút prechádzaním akciových letákov, je tu pre Vás web Zlacnene.sk, ktorý to urobí za Vás.

Tisíce produktov lacnejšie, ušetríte až 80%!

Na Zlacnene.sk nájdete každý deň aktuálny prehľad akcií desiatok predajcov, a to ako v podobe elektronickej podoby akciových letákov, tak výpisov zlacneného tovaru roztriedeného do kategórií. Na pár kliknutí teda zistíte, kde kúpite najlacnejšie pečivo, údeniny, zeleninu, kuchynské oleje, ale taktiež napr. drogériu, kozmetiku a pod.

Nakupujte iba keď sa to vyplatí, Strážca zliav Vám s tým pomôže

U položiek dlhodobej spotreby, napr. už spomínaná drogéria, kozmetika, či mäsové konzervy, cestoviny, omáčky, trvanlivé mlieko a pod., naviac môžete využiť možnosti „časovania“ nákupu, tj. tovar si kúpite až v dobe, keď bude v akcií a zároveň si nakúpite tento tovar „do zásoby“. Aby ste nemuseli každý deň prechádzať elektronické akciové letáky či prehľady zlacneného tovaru, web Zlacnene.sk pre Vás pripravil funkciu Strážca zliav, ktorá stráži akciové ponuky za Vás. Stačí, keď si do Strážcu zliav zadáte, o aký typ ponuky máte záujem a následne už čakáte, než Vám príde
e-mail.

Začnite šetriť už zajtra

Nedovoľte, aby účty za potraviny zaťažovali Vašu peňaženku viac a viac, nakupovať v akciových ponukách je ľahké. Navštívte ešte dnes Zlacnene.sk a spočítajte si, o koľko lacnejší môže byť už zajtra Váš nákup.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.