Pripravte svoje auto na častejšie využívanie

0 8

S príchodom teplých dní trávime viac dní aj mimo domu. Výlety, prechádzky, ale aj spoznávacie výlety po mestách a pamiatkách budú aj napriek súčasnej situácii príjemným spestrením týždňového harmonogramu.

Ak plánujete chodievať na výlety autom, pripravte svoje auto na častejšie využívanie.

Vaničky do kufra

Vaničky do kufra sú veľmi praktickým pomocníkom najmä, ak berieme väčšiu batožinu. Vaničky do kufra sú pomocníkmi najmä v tom, že bránia znehodnoteniu obsahu batožiny. Ak beriete jedlo, alebo niečo tekuté, ochránite tak nielen samotný obsah batožiny, ale aj čalúnenie kufra. Ak by ste nemali protišmykovú vaničku do kufra, pravdepodobne by sa vám počas cesty mohol obsah kufra poškodiť. Vaničky sú skvelými pomocníkmi pri cestovaní a mali by sme si ich kupovať vždy, keď nám tie staré doslúžia. Vyvýšené okraje vaničiek a kvalitný materiál chránia interiér kufra pred poškodením.

Vyčistenie koberčekov

Špinavé koberčeky v aute nie sú práve lákavé na pohľad a preto vyčistite koberčeky pred letnou sezónou. Počas zimy a jari sa koberčeky zašpinili, zachytávali sa v nich kamienky, či iné nečistoty. Počas cesty, najmä spolujazdci, sa častejšie vyzúvajú a preto ak chcú mať bosé nohy položené na koberčekoch, koberčeky by mali byť čisté.

Vôňa do auta

Nepríjemný zápach nie je nič príjemného, najmä v lete, kedy sa potíme intenzívnejšie a vzduch je horúci. Ak plánujete cestovať po Slovensku a spoznávať zaujímavé miesta, odporúčame vám okrem vaničiek do kufra a čistenia koberčekov kúpiť si príjemnú vôňu do auta.

Pripravte svoje auto na častejšie využívanie. Nezabúdajte si interiér auta dôkladne upratovať. Utieranie prachu z palubnej dosky, či pravidelné vysávanie sedačiek auta je samozrejmosťou a dôležitou súčasťou toho, aby sme sa v aute cítili komfortne.

Oceniť oceníte aj inštaláciu nových moderných deflektorov, čiže protiprievanových líšt.

Zdroj obrázka:

Autor: Africa Studio / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.