Vyrazte na cesty s kvalitným moto vybavením

0 27

Pekné počasie praje nielen turistom a cyklistom, ale aj motorkárom. Ak ste si určite všimli, na cestách je podstatne viac motoriek ako napríklad pred mesiacom.

Ak máte motorku, alebo si ju plánujete kúpiť, vyrazte na cesty len s kvalitným moto vybavením. Bezpečnosť je na prvom mieste, obzvlášť keď nie ste v aute, kde ste ako tak chránený.

Prilba

Ako prvú by ste si mali skontrolovať prilbu. Ochrana hlavy je veľmi dôležitá. Pri páde by vám nekvalitná prilba nepomohla a nehoda by mala fatálne následky. Vyberajte si preto kvalitné prilby, ktorá vás dokážu ochrániť a majú prateľný interiér. Sú to napríklad bezpečné prilby Shark, ktoré vďaka polykarbonátovej škrupine patria k najkvalitnejších a najodolnejším moto prilbám. Tieto prilby majú aj fólie proti zahmlievaniu, ktoré sú veľmi potrebné a zvyšujú tak bezpečnosť motorkárov. Zároveň sa dobre zapínajú a sú dokonca optimalizované aj pre dioptrické okuliare, čo ocenia najmä motorkári, ktorí nosievajú okuliare.

Ak chcete vyraziť na cesty s kvalitným vybavením, prioritne investujte do novej prilby, trebárs do značkovej prilby Shark.

Bundy

Vo veľkej rýchlosti potrebujete aj za priaznivého počasia kvalitné bundy. Jedná sa o súčasť moto odevu, ktorá musí veľkostne, ale aj materiálovo vyhovovať. Medzi obľúbené značky moto búnd patria bundy Furygan. Materiál musí byť vysoko odolný, má chrániť pred vetrom, pred kamienkami z vozovky, ale zároveň musí byť priedušná. Vysoká odolnosť voči vode je prioritou pri výbere novej bundy. Kvalitné bundy Furygan toto všetko spĺňajú. Prekvapí vás ich vysoká kvalita a odolnosť.

Vyrazte na cesty s kvalitným vybavením. Nezabúdajte predovšetkým na svoju bezpečnosť a zabezpečte si kvalitnú prilbu a bundu, ktoré vás ochránia pred vonkajším nebezpečenstvom na cestách a pred nepriaznivým počasím. Okrem bundy a prilby sú dôležité aj moto rukavice, moto nohavice a samozrejme aj kvalitnú moto obuv.

Zdroj obrázka:

Autor: Johnny Bravoo / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.