Čo môže vážne narušiť partnerský vzťah?

0 9

Každá žena túži po harmonickom dlhoročnom vzťahu. Mnohé majú šťastie, že v takomto vzťahu žijú, mnohé zase toho pravého ešte len hľadajú. Čo by ale vážne mohlo narušiť partnerský vzťah?

Problémy s erekciou a iné závažné zdravotné problémy

Zdravotné problémy dokážu rozhádzať každého z nás. Ak sa ale začnú objavovať zdravotné problémy, ktoré budú komplikovať práve intímny život partnerov, všetko potom budeme znášať horšie. Partnerský vzťah môže narušiť aj erektilná dysfunkcia. Jedná sa o zdravotné problémy, kedy muž nemôže dosiahnuť erekciu. Muži sa za tento problém hanbia a častokrát ho zatajujú. Problémy s erekciou sú nepríjemné, avšak muž nesmie tento problém zatajovať a mal by sa priznať, čo ho trápi. Zapieranie problému môže výrazne vplývať na dôveru a začať tak nepríjemné hádky.

Ak sa vám partner prizná, že ho trápi erektilná dysfunkcia, buďte mu oporou a hľadajte príčiny, čo tento problém spôsobuje.

Problémom môže byť aj niečo iné. Nielen muži, ale aj ženy môžu mať zdravotné ťažkosti, kvôli ktorým sa častokrát partneri dostanú do slovnej prestrelky. Veľké nezhody môžu nastať, ak sa muž rozhodne podstúpiť obriezku.

Stereotyp

Pri dlhodobom spolužití sa môže stať, že partnerský vzťah môže ohroziť stereotyp. Skúste spestriť váš vzťah. Podniknite spoločný výlet na miesto, kde ste už dlhšie túžili ísť, venujte sa aktivitám, ktoré vás budú oboch napĺňať a nezabúdajte ani na priateľov. Každý z partnerov má právo chodievať s priateľmi na kávičku a podnikať aj s nimi voľnočasové aktivity. Ak ste často spolu, možno práve menšia zmena v podobe stretnutia s kamarátmi vám prospeje.

Partnerský vzťah, aby bol stabilný, musí byť založený na priateľstve, pokore, pochopení a empatii. Jedine takýto vzťah má v budúcnosti šancu prežiť a prejsť cez všetky prekážky. Partnerský vzťah môže vážne narušiť najmä zdravotný problém a stereotyp. Aby ste toto všetko zvládli, musíte akceptovať partnerove názory. Vo vzťahu musí byť kompromis.

Zdroj obrázka:

Autor: G-Stock Studio / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.