Skryté tajomstvá, ktoré o vás prezrádza kabelka

0 37

Žiadny kúsok oblečenia o žene neprezradí viac než kabelka. Jej vonkajší výzor, vnútorný obsah aj štýl nosenia odráža charakter osobnosti priam dokonale a každá žena o sebe napovedá okoliu možno viac než by chcela. Ako sa vraví, ak oblečenie robí chlapa, tak kabelka vystihuje ženu. Čo o vás prezradí váš výber?

Spoločenská  kabelka (clutch)

Ak by vás opísali troma slovami bolo by to „život je párty“. Milujete smiech, spoločnosť, tanec, pocit voľnosti a to najviac v čiernych minišatách a elegantným drinkom v ruke. Ste človekom, ktorého na parkete nikto neprehliadne a muži z vás po celú noc nespúšťajú oči. Správna clutch alebo listová kabelka vždy podčiarkne vašu nespútanú charizmu.

Shopper taška

Vždy hľadáte spôsob ako spojiť módu s efektivitou a zbožňujete vôňu kníh. Zvonku táto dámska kabelka alebo taška pôsobí mimoriadne štýlovo ale jej vnútro má vždy veľmi hlboký význam a prezrádza veľa aj bez slov. Vždy sa v nej nachádza všetko čo potrebujete a vedia dokonca i vaši známi. Vždy ste tá, na ktorú sa v prípade núdze obrátia a nikdy ich nesklame.

Športová kabelka

Ste živel. Možno všade meškáte, no vy predsa nemôžete za to, že ten čas tak strašne letí. Na stretnutie s kamarátkou prichádzate rovno po tréningu vo fitness centre a prvá vec, ktorú hľadáte je zásuvka, kde si nabijete telefón. Vaša športová taška totiž obsahuje všetko, od nabíjačky až po náhradné oblečenie.

Crossbody kabelka

Podľa vás by kabelka mala obsahovať len tie najpotrebnejšie veci – mobil, peňaženku, kľúče a niekoľko drobností, ktoré potrebujete keď vyjdete na ulicu. Táto dámska kabelka kričí: „Menej je viac!“ a okrem toho, že je táto trendová pomocníčka maximálne pohodlná, je navyše aj vysoko praktická. Máte rady ak dostanete veľa muziky za málo peňazí.

Väčšia kabelka do ruky

Ste typ, ktorý si na kabelky rozhodne potrpí. Užívate si pocit keď sa za vami ľudia otáčajú a vy viete, že je to pre ten nový úlovok vo vašich rukách. Elegantná kabelka vo vašom ponímaní znamená znak úspechu, preto tvrdo pracujete, aby ste svoje úsilie odmenili ďalším luxusným kúskom do vašej zbierky. Či už ide o lakované, semišové alebo kožené kabelky, vo vašom šatníku nesmie chýbať ani jedna. 

Kabelka cez rameno

Experti hovoria, že dámy, ktoré nosia svoju kabelku prehodenú cez plece sú veľmi sebavedomé. Na rozdiel od žien, ktoré radi nosia crossbody kabelky prehodené dopredu, aby sa podvedome skryli, vy patríte k ženám, ktoré nemajú potrebu nič skrývať.

Bussiness kabelka

Kabelka na štýl aktovky už dávno nie je iba mužskou doménou a vždy keď niekto tvrdí opak, iba sa zasmejete. Ste zaneprázdnená, moderná a nezávislí žena, ktorá vie čo chce a svoju život má pevne v rukách. Presne tak ako aj kvalitnú bussiness kabelku, bez ktorej sa už nezaobíde!

Kamoška s voľnými rukami

Legenda hovorí, že každá žena má aspoň jednu kamarátku, ktorá nepotrebuje žiadnu kabelku. Stačí jej kreditná karta zastrčená do podprsenky, zatiaľ čo ona si užíva voľnosť pri chôdzi. Miluje vyšportovaných mužov a večne stráca mobil. Jedno, o čo sa však nikdy nemusí strachovať je, že príde o drahú luxusnú kabelku.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.