Trendy pánsky outfit a čo k nemu patrí?

0 33

Moderná doba od mužov vyžaduje viac. Okrem iného aj to, aby dobre vyzerali. A súčasťou príjemného výzoru je nepochybne tiež pekné a kvalitné oblečenie a vhodne zvolené doplnky outfitu. Napríklad také, ktoré vám teraz predstavíme.

Tričká

Tričko ako súčasť pánskeho šatníku nezostarne snáď nikdy. V móde sú jednofarebné kúsky v pastelových či tmavších farebných odtieňoch rovnako ako tričká so zaujímavou potlačou. Svieži závan z miest módy zase predstavujú predĺžené tričká, ktoré sú na spodnej strane zvláštne vykrojené.

Kraťasy

Kraťasy spoločenská etiketa nie vždy a na každom mieste akceptuje. Faktom však je tiež to, že na relax a voľné chvíle sú práve kraťasy asi najlepšou voľbou. Módne trendy roku 2017 hovoria jasne v prospech obtiahnutejších kraťasov. Nemali by však byť priveľmi upnuté k nohe, rovnako tak priveľmi voľné. Z farieb to vyhráva klasická modrá v tmavších odtieňoch, prípadné šedá.

Slnečné okuliare

Slnečné okuliare sú počas slnečných dní nevyhnutnosťou. Zároveň však patria medzi najobľúbenejšie doplnky mužského outfitu. Stavte napríklad na populárne pilotky, okuliare generácie 80tych rokov. Nie len že skvele vyzerajú, ale chránia celý rozsah oka. Výborné sú tiež pánske zrkadlové okuliare Wayfarer, charakteristické svojim nezameniteľným štýlom a sklíčkami v rôznych farbách – modrej, zlatej, žltej alebo striebornej.

Pánske slnečné okuliare WayFarer – Taxido.cz

Šiltovky

Hlava je to, o čo ide v tomto odseku. Respektíve, ide o šiltovky, bez ktorých by pánske doplnky mnohých mužov neboli kompletné. Tohto roku budú opäť vysoko tzv. snapback šiltovky s charakteristickým zapínaním, podľa zvuku ktorého aj dostali pomenovanie. Ich výhodou je univerzálna veľkosť, atraktivitu získavajú vďaka štýlovým potlačiam na prednej strane. Snapback šiltovka ako módna pokrývka hlavy je doplnkom, po ktorom by ste mali siahnuť.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.