Účinné tipy a triky, ktoré vám pomôžu byť cool

0 27

Svoju osobnosť môžete vyjadriť rôznymi spôsobmi. Nie len šaty, ale aj spôsoby robia človeka. Prečítajte si týchto pár dobrých rád a inšpirujte sa super tipmi na priloženom videu.

Buďte cool
Buďte cool

Do auta so štýlom

Aj nasadnutie do auta môže byť pôsobivé. Sadajte doň štýlom „najskôr zadoček, potom nohy“. Je to prirodzenejšie, svižnejšie a nepôsobí to kostrbato.

Z očí do očí

Ak máte pri konverzácii nasadené okuliare, nepôsobí to vôbec dobre. Zložte ich a udržujte s partnerom či partnerkou pri konverzácii očný kontakt. Preukázať elementárnu úctu nie je nikdy na škodu.

Silná žena

Správny gentleman by mal partnerke pomôcť s ťažkými bremenami. Avšak všetko s mierou. Svoju vlastnú kabelku si vždy neste sama. Nepochybujeme, že tak robíte.

Buďte ľudská

Pri ceste výťahom sa z času na čas stane, že je preplnený k prasknutiu. Ak máte to šťastie a stojíte v predných líniách, doprajte „zadákom“ priestor aby mohli vyjsť. Buďte všímavé a ľudské.

Stolovanie

Vedieť správne stolovať patrí k základom výchovy. Ak aj v reštaurácii chcete pôsobiť ako spôsobná dáma, po dojedení neukladajte príbor na tanier krížom, ale nožík aj vidličku vedľa seba. Pre personál je to signál, že riad môžu odniesť.

Úprava zovňajšku je vaša vec

Každá dáma rada vyzerá dobre. Ak sa potrebujete upraviť, nerobte to na verejnosti. Ide o vašu osobnú záležitosť, preto ak je to čo i len trochu možné, nájdite si tiché a pokojné miesto, napríklad na toaletách, a upravte sa tam.

Vzpriamená chôdza

Že držanie tela veľa prezrádza o vašej nálade a zdravotnom stave, to je stará známa vec. Nezabúdajte sa vystierať – je to prirodzené pre chrbticu a svedčí to tiež vašej postave. Budete vyzerať dôstojnejšie a, prekvapivo, aj štíhlejšie.

Ako zdôrazniť ženskosť

Niekde ubrať, niečo zdôrazniť, iné zakryť. Vedeli ste, že výstrihy do „V“ pomáhajú opticky predlžovať váš krk? A že opasok v oblasti bokov ich pomôže zdôrazniť? Vyskúšajte, možno sa vám to zapáči.

Čierna zoštíhľuje

Potrebujete okamžite zoštíhliť? Využite optický trik a fakt, že čierne oblečenie zoštíhľuje. Už módny guru Yves Saint Laurent tvrdil, že aby žena vyzerala nádherne, potrebuje len čierny sveter, čiernu sukňu…a muža, ktorý ju bude milovať.

Ďalšie výborné tipy a triky nájdete v tomto videu. Oplatí sa vidieť!

Zdroj: 5-Minute Crafts – https://www.youtube.com/watch?v=I5dlNZXiGXQ

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.