V ktorej dámskej obuvi sa budete najlepšie cítiť počas nasledujúcej sezóny jeseň/zima?

0 12

Sychravé jesenné počasie a mrazivé dni počas zimy sú zaťažkávajúcou skúškou pre náš organizmus. Počas týchto ročných období je potrebné vrstviť oblečenie a nosiť obuv, ktorá nás bude chrániť pred chladom, dažďom, ale aj pred pošmyknutím.

V ktorej dámskej obuvi sa budete najlepšie cítiť počas nasledujúcej sezóny jeseň/zima?

Tenisky na platforme

Keď vonku husto prší a na cestách je veľa vody, oceníte pohodlnú obuv, v ktorej ostanú nohy v suchu a zároveň sa vám bude hodiť k outfitu. Aj keď do hustého dažďa nosia mnohé ženy gumáky, ak preferujete ležérny štýl obliekania aj počas nasledujúcej sezóny jeseň/zima, najmä na jeseň sa nebojte z botníkov vyťahovať moderné tenisky na platforme. Dámske platformové tenisky sú obľúbenou obuvou nielen nízkych žien, ale takmer všetkých žien, ktoré sledujú módne trendy a snažia sa im prispôsobiť.

V botníku vám nesmú chýbať klasické biele tenisky na platforme, ale aj farebné tenisky na platforme. Z farieb vyberajte béžovú, horčicovú, čiernu, či kaki zelenú.

Workery

Spojenie vojenských topánok s turistickou obuvou – aj takto by sme mohli charakterizovať workery. Okrem tenisiek na platforme sa budete najlepšie cítiť aj vo workeroch. Kvalitné workery udržia vaše nohy v teple, vďaka protišmykovej podrážke sa vám v nej nebude šmýkať a sú originálnou obuvou, ktorý pristane nielen mladým ženám. Ak máte rady boyfriend džínsy, kožené legíny a rady nosíte masívne šperky, obúvajte si kvalitné workery. Béžové, či čierne workery sú najobľúbenejšie.

Zateplené členkové čižmy

Zateplené členkové čižmy sú vhodné na celú jeseň a na začiatok zimy, resp. na miernejšiu zimu. Keď sú zvnútra zateplené, nemusíte sa báť, že by vám v nich bola zima. Netreba však zabúdať dávať si vhodné ponožky. Noha musí byť v teple, no výkyvy medzi exteriérom a interiérom môžu uškodiť pokožke na chodidlách.

Zdroj obrázka:

Autor: Alena Ozerova / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.