Vyberte si záhradný stan, záhradný altánok, alebo záhradný pavilón do vašej záhrady

0 36

Počas letných mesiacov trávime veľa času na záhrade. Aby sme sa však chránili pred slnečnými lúčmi, potrebujeme niečo, čo nám poskytne dokonalú ochranu.

Vyberte si záhradný stan, záhradný altánok, alebo záhradný pavilón do vašej záhrady.

Záhradný stan

Ak nemáte na záhrade dostatok miesta, ale chcete si vytvoriť miesto na posedenie počas letných dní, najlepšou voľbou bude pre vás záhradný stan. Je dokonalou náhradou dreveného altánku a keď ho nebudete potrebovať, jednoducho ho zbalíte a odložíte. Takto vám zostane voľný priestor na záhrade.

Najväčšími výhodami záhradného stanu sú predovšetkým rýchla montáž/demontáž, minimálna údržba, vysoká mobilita, možnosť vybrať si z rôznych rozmerov, nepremokavá strešná plachta, ale aj pevná konštrukcia (oceľová, hliníková, hexagónová konštrukcia).

Záhradné stany s nepremokavou strešnou plachtou a pevnou konštrukciou nezaskočí ani nepriaznivé počasie. Vietor, dážď, ale ani páliace slnko nemajú šancu.

Záhradný altánok

Okrem záhradného stanu vás môže zaujať aj veľmi obľúbený záhradný altánok. Jedná sa o záhradný rozkladací altánok, ktorý si môžete vybrať z rôznych veľkostí. Vybrať si môžete z rozmerov 2×2 až do 6×3 m. Na výber budete mať z veľkého množstva farebných prevedení, čo poteší aj tých najnáročnejších klientov.

Výhodou záhradných rozkladacích altánkov je jednoduché rozloženie a zloženie. Stačí uchopiť bočnú stranu a záhradný altánok roztiahnuť. Toto všetko zvládne bez problémov aj jedna osoba.

Veľkými výhodami záhradných altánkov sú aj nastaviteľné podchodné výšky, rôzne typy konštrukcií, ale aj možnosť pridávať a zároveň aj odoberať bočné steny podľa potreby.

Záhradný pavilón

Úlohou záhradných pavilónov je chrániť pred slnkom, ale aj dažďom. Dokážeme ich presúvať v rámci pozemku kamkoľvek chceme. Záhradný pavilón je ale potrebné dobre ukotviť, aby vám mohol slúžiť.

Výhodou záhradných pavilónov je cenová dostupnosť a kvalitná konštrukcia.

Zdroj obrázka:

Autor: SimpleB / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.