Vychutnajte si aj vy doma relax ako vo wellnesse

0 72

Každá z nás si raz za čas potrebuje oddýchnuť, nič neriešiť, len si vychutnávať ničnerobenie. Momentálne máme za oknami nepríjemné jesenné sychravé počasie a mnohým z vás sa nechce robiť absolútne nič. Cítime sa pod psa, trápi nás nádcha a neustále je nám zima potrebujeme sa zohrievať. Niet divu, že práve v tomto období praská každý wellness v meste vo švíkoch.

Vychutnajte si relax vo wellnesse aj vy doma.

Potrebujete vírivku

Ak máte priestor na terase, či záhrade, odporúčame vám kúpu vírivky. Výber je naozaj široký a v ponuke nájdete lacnejšie, ale aj drahšie a kvalitnejšie vírivky. Vírivky si však umiestňujte pod strechu vo vonkajších priestoroch. Môžete ju využívať prakticky nonstop, najviac však počas sychravého jesenného počasia a počas zimy, kedy bude vonku padať sneh. Zatiaľ, čo vy budete relaxovať v horúcej bublinkujúcej vode vo vírivke, počasie si môže robiť čo len chce.

Vírivky však umiestňujte na spevnené vybetónované plochy. Je dôležité, aby ste mali kryt na vírivku a aj rebrík, ktorý vám uľahčí vstup do vírivky.

Ako si vybrať vírivku?

Rozhodne si pozrite recenzie na konkrétne modely víriviek. Medzi najkvalitnejšie vírivky radíme hlavne akrylátové vírivky, ktoré majú aj priestranné ležadlá, dostatočne veľké množstvo masážnych trysiek, trysky na liečbu kože. Tieto trysky vám premasírujú stuhnuté svalstvo, ale dokážu pôsobiť len ako „jemné pohladenie svalov“.

Kvalitné akrylátové vírivky by mali byť z vrstveného akrylátu Aristech Acrylic. Mali by mať programovateľnú filtráciu, chrómové kryty trysiek, termokryt a aj schody vo farbe obloženia.

Potrebuje masáž a potrebujete zohriať svoje telo? Oddýchnite si a relaxujte aj niekoľko hodín vo vlastnej vírivke, ktorú máte vonku na záhrade, či terase. Nikdy nebola taká veľká ponuka cenovo dostupných víriviek ako teraz.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.