Zariaďte si aj vy v byte štýlovú „mini kanceláriu“

0 66

Ak pracujete v kancelárii a váš zamestnávateľ vám umožňuje pracovať aj z domu, potrebujete miesto, z ktorého si budete môcť robiť svoju prácu bez toho, aby vás ktokoľvek vyrušoval.

Odporúčame vám zariadiť si doma mini kanceláriu, v ktorej budete mať iba to najnutnejšie, čiže notebook, stôl, stoličku a tlačiareň.

Mini kancelária
Mini kancelária

Mini kanceláriu si nezariaďujte tam, kde spíte

Počítač a ani k nemu potrebné príslušenstvo nesmiete mať v miestnosti, kde spíte. Odporúčame vám zariadiť si mini kanceláriu skôr v obývačke. Najideálnejším riešením, ako oddeliť mini kanceláriu od obývačky, je knižnica. Ňou dokážete oddeliť priestor azda najlepšie. Nielenže nezaplnené police môžete použiť na odkladanie dokumentov a kníh potrebných pre prácu, budete tak izolovaní od rodinných príslušníkov, ktorí leňošia na sedačke. Nebudete rušení, čiže aj výmenu prázdneho toneru za úplne nový funkčný toner Brother vaši príbuzní nepostrehnú.

Kvalitná stolička a stôl sú základ

Nezáleží na tom, či sa rozhodnete pre tonery Brother, alebo radšej uprednostníte tonery Panasonic. Dôležitejšie sú kancelárske stoličky a kancelársky stôl. Stolička musí byť ergonomická a kancelársky stôl výškovo nastaviteľný.

Dobré osvetlenie

Aby ste mohli svoju prácu vykonávať na 110%, potrebujete jednoznačne kvalitné osvetlenie. Odporúčame vám zariaďovať si takúto kanceláriu v blízkosti okna, aby ste mali čo najviac prirodzeného svetla, ktoré si v prípade potreby budete môcť roletami alebo žalúziami regulovať. Na kancelársky stôl si ale rozhodne dávajte aj stolnú lampu, ktorá vášmu zraku neuškodí. Vyskúšajte LED žiarovky. Sú šetrnejšie k očiam a sú kvalitnejšie ako klasické žiarovky.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.