11 bláznivých tipov ako inak použiť prezervatív

0 145

Milujte sa, množte sa. A ak sa chcete len milovať a nie množiť, dohodnite sa s partnerom, aby použil prezervatív. Okrem „tradičného“ spôsobu sa ale táto súčasť erotického života dá použiť aj na mnoho iných praktických účelov. Napríklad ako…

Chránič ovocia

Ťažko vymyslieť, pred čím treba ochrániť banán v šupke. Banán však svojim tvarom priam zvádza k tomu, aby ste naň kondóm navliekli. Zvlášť, ak patríte k paranoikom, ktorí majú strach o svoje žltučké banániky…

Na zviazanie šnúr

Prezervatívy sú mimoriadne elastické a pevné, len tak ľahko sa neroztrhnú. Využite túto vlastnosť kondómov napríklad v prípade, ak práve nemáte čím zviazať klbko káblov alebo šnúr. A vymyslite si výhovorku pre prípad, že túto „pomôcku“ objaví váš partner alebo rodičia:).

Zviazanie šnúr

Otvárač viečok a zaváranín

Možno to poznáte – chystáte sa otvoriť si k obedu výborný marhuľový kompót od babičky a…nejde to! Na marhule sa pozeráte spoza skla. Rada mladých materí znie – použite na otvorenie nepodareného viečka kondóm! Jednoducho ho prehoďte cez viečko a získate tak nešmykľavú vrstvu, o ktorú sa budete môcť prstami oprieť.

otváranie viečok

Gumičky z kondómu

Ľudový a trošku aj hanlivý názov pre kondóm znie – guma. Ak by sme chceli byť chúlostiví, povedali by sme – gumička. Áno! Nastrihajte prezervatív na pásiky a máte fajn plnohodnotné gumičky!

Chladivý obklad

Prezervatív naplnený správnymi tekutinami možno použiť aj ako chladivý obklad. Naplňte ho tromi dielikmi vody a jedným dielikom čistého liehu a dajte do chladničky, ideálne však do mraziaku. A hlavne nezabudnite, že v prípade potreby máte túto skvelú home made lekársku pomôcku po ruke.

Chladiaci obklad

Selfie držiak

Máte radi dnes tak populárne selfie? Ak máte krátke ruky a nechce sa vám platiť niekoľko desiatok eur za selfie držiaky, jeden si môžete vyrobiť aj z prezervatívu. Zviažte oba jeho konce dohromady a v prípade potreby pripevnite spolu s telefónom, na ktorý sa budete fotiť, trebárs o najbližší strom. Úsmev 😉

Selfie držiak

Prak

A teraz tip pre malé veľké nezbednice. Hrali ste sa v detstve s prakom alebo podobnou detskou zbraňou? Potom vedzte, že ako odpaľovač munície môže poslúžiť aj prezervatív. Natiahnite ho presne tak a na miesta, kde ste naťahovali na prak gumu alebo balónik.

Vodeodolné ponožky

Dobrá vec najmä na rôzne letné festivaly, kde o prezervatívy a blato nie je núdza a ľudia vám odpustia aj kondóm natiahnutý na nohách. Ak sa nechcete zašpiniť alebo zamáčať a máte po ruke pár kondómov, navlečte si ich na nohy.

Vodeodolné puzdro na elektroniku

Prozaickejší a oveľa prijateľnejší spôsob ako využiť nepriepustnosť tohto vynálezu. Digitálna zrkadlovka alebo stolný počítač by boli asi priveľkým sústom, no menšiu elektroniku typu smartfónov a kompaktných fotoaparátov ním spoľahlivo ochránite. Testované kýbľom vody.

Púzdro na elektroniku

Čistič topánok

Je pred vami dôležité stretnutie, vy sa od rána ponáhľate, všetko stíhate len tak tak a zrazu zbadáte, že vaše topánky by potrebovali viac lesku? Jednou z variant, ako si v takej situácii pomôcť, je použitie kondómu. Na jeho povrchu sa totiž nachádza mazľavá vrstva, ktorá vám lesk dočasne zabezpečí. Pozor, nenavliekať! Len pretrieť topánky…

Zatváranie na plechovky

Keď raz otvoríte nápoj v plechovici, už by ste ho mali dopiť. Plechovka sa totiž nedá zavrieť a nápoj vyprchá. Alebo? Natiahnite na vrch plechovky prezervatív a máte vystarané. Celkom zábavný party tip, či?

zatváranie na plechovky

Ste zvedaví aj na ďalšie uletené nápady? Pozrite si celý video návod a nebudete veriť vlastným očiam.

Zdroj: Thaitrick – www.youtube.com/watch?v=9J9KApMOvpo

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.