Aj muži majú problémy, o ktorých nechcú hovoriť

0 18

Ak má žena problém, okamžite zdvihne telefón, napíše sms, alebo rovno zavolá svojej dobrej kamarátke. Ak má muž problémy, najmä intímneho charakteru, začne sa správať divne; neprizná si, čo sa deje a partnerka sa len márne snaží zistiť, v čom je problém.

 

Tajnostkári

Muži nehovoria o svojich problémoch. Dusia ich v sebe, snažia sa nájsť spôsob, ako na ne zabudnúť a neraz prepadnú aj alkoholu. Napríklad veľa mužov si dáva za vinu to, že im to s partnerkou v posteli nejde tak, ako by si obaja predstavovali. Niekedy však chyba nie je len v mužovi, ale aj v partnerke. Ak partner cíti, že jeho partnerka nie je spokojná s veľkosťou penisu, zisťuje, či je vôbec možné nájsť spôsob, ako si zväčšiť penis bezbolestne a hlavne čo najrýchlejšie.

Buďte mu oporou

V prvom rade by ste vy ako partnerka mala byť oporou svojmu partnerovi. Mala by ste vážiť slová, ktoré poviete. Neraz sa môže stať, že namiesto toho, že partnera budete chcieť naviesť na správne chodníčky, spôsobíte pravý opak. Partner prepadne depresiám a bude sa silou mocou snažiť nájsť riešenie.

Zväčšenie penisu je bežné aj na Slovensku. Muži si môžu zvoliť, akým spôsobom si zväčšia svoj penis. Rozhodne problémy a trápenia vášho partnera nerozoberajte s kamarátkami a ani s rodinnými príslušníkmi. Jedine keď tak s povolením vášho partnera.

Aj muži majú svoje problémy, o ktorých nechcú hovoriť. Zakladajte svoj vzťah na komunikácii, pretože práve komunikácia je základným pilierom zdravého funkčného vzťahu.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.