Ako inak riešiť trvalý a prechodný pobyt v Bratislave?

0 30

Služba P.O.Box dokáže v mnohom uľahčiť a spríjemniť život. Vďaka jej využitiu môžete získať trvalý či prechodný pobyt v Bratislave a niekoľko zaujímavých výhod, ktoré sa s týmto faktom spájajú.

Trvalý a prechodný pobyt v Bratislave
Trvalý a prechodný pobyt v Bratislave

Trvalý pobyt

Ak chcete riešiť napríklad trvalý pobyt v Bratislave, no bývate v podnájme a jeho prenajímateľ vám robí v tejto veci problémy, môžete záležitosť vyriešiť elegantne, práve vďaka službe P.O.Box. Získate vďaka nej legitímnu adresu trvalého bydliska, prístup do edukačných a zdravotníckych zariadení v hlavnom meste a tiež možno vybaviť si mestskú kartu, tzv. električenku.

Prechodný pobyt

Vedeli ste o tom, že ak sa nezdržiavate na adrese trvalého pobytu viac ako 90 dní, viažete sa povinnosťou ohlásiť štátu svoj prechodný domov? Riešte aj prechodný pobyt prostredníctvom P.O.Box služby a získajte ľahšiu komunikáciu s úradmi, parkovaciu kartu či bezproblémové nahlásenie dieťaťa do škôlky či školy v Bratislave.

Výhody súvisiace s príjmom pošty

• Schránka na vašej „novej“ adrese bude označená vašim menom, takže vaša pošta bezpečne skončí presne tam, kde aj má.

• Ak na vašu „novú“ adresu bude doručená nejaká pošta, môže vás o tejto skutočnosti informovať SMS či prípadne emailová notifikácia.

• V prípade, že očakávate doručenie dôležitej zásielky, je tu možnosť nechať si ju celú preskenovať. Výsledok skenu potom nájdete v on-line systéme.

• K svojim zásielkam sa dostanete rýchlo a jednoducho, existuje totiž možnosť ich preposielania na vašu korešpondenčnú adresu. Frekvencia, v akej sa tieto kroky budú diať, je vyložene na vás. Môže to byť raz mesačne, ale aj častejšie, dokonca každý týždeň.

• Keďže názov zásielky nemusí vždy vypovedať o charaktere zásielky, je tu aj možnosť nechať si zásielku nafotiť a fotku nahrať do on-line systému.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.