Ako kombinovať jednotlivé oblečenie počas chladných jesenných dní?

0 30

Aj keď možno ešte stále spomínate na dlhé letné dni, tieto dni sú už dávno preč. Prichádza zima a musíme sa zmieriť s tým, že našimi spoločníkmi v chladnej zime budú dlhá zimná bunda, čiapka a hrubý šál. Ako však kombinovať jednotlivé oblečenie v šatníku počas týchto chladných jesenných dní? Ak neviete, my vám poradíme.

Jesenné oblečenie
Jesenné oblečenie

Jednoduché topy a svetre

Do práce, ale aj na stretnutie s kamarátkami si brávajte pohodlné bavlnené topy, najlepšie jednofarebné a tie skombinujte s univerzálnym svetrom. Sveter vás vonku zahreje, ale akonáhle vstúpite do prekúreného interiéru, podľa potreby si ho môžete rozopnúť, poprípade si ho vyzlečiete. Odporúčame vám kupovať sveter na zips, ktorý vám nepokazí účes, ak vám náhodou bude teplo a budete sa chcieť vyzliecť. V týchto jesenných dňoch si vyberajte svetre v oranžovej, smotanovej, béžovej, zelenej, ale aj horčicovej farbe. Čo sa týka topov, vyberajte si skôr obtiahnuté. Zvýraznia vaše krivky a príjemné vás zahrejú. Keď si k tomuto outfitu zvolíte farebnú dámsku kabelku, vzbudíte pozornosť. K svetrom a bavlnenými topom môžete nosiť džínsy, legíny, ale aj sukne.

TIP: menovky na oblečenie

Červená dámska kabelka

Kabáty a teplé bundy

Navrch nosievajte buď prešívanú prechodnú dámsku bundu, alebo teplý kabát na gombíky. Príjemne vás zahrejú a keď ich skombinujete s teplým vzorovaným šálom a modernou crossbody kabelkou, máte outfit stvorený do spoločnosti.

V týchto chladných jesenných dňoch, či chcete, alebo nie, musíte vrstviť. Keď pôjdete v jednom tenkom tričku a v bunde, ráno vám bude zima. Keď si zas dáte na seba veľa vrstiev, nebudete sa cítiť pohodlne. Mrazy ešte len prídu a obliekať si až príliš veľa vrstiev zatiaľ nemusíte. Bolo by vám príliš teplo.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.