Ako kombinovať oblečenie zo sezóny jeseň/zima?

0 57

O slow fashion sa v súčasnosti môžeme dočítať v skoro každom printovom médiu zameranom na módu. Viaceré známe obchodné reťazce predávajúce módu prezentujú svoj nový tovar v tejto myšlienke a my ženy sa snažíme riadiť týmto trendom. Veď samy vieme, koľko oblečenia za život vyhodíme, aj keď je ešte nositeľné.

Ak sa chcete naučiť kombinovať jednotlivé kúsky vo vašom šatníku, ste na správnom mieste. Poradíme si, ako čo kombinovať, aby ste sa v tom cítili dobre a zároveň boli šik. Poradíme vám, ako kombinovať oblečenie zo sezóny jeseň/ zima.

Zateplené legíny a svetrové tuniky/ rolákové šaty

V sychravom počasí túžime len po jedinom – byť v teple. Práve preto vám ponúkame takúto pohodlnú kombináciu oblečenia. Zateplené legíny môžete prakticky nosiť pri každej príležitosti. Hodia sa vám nielen do práce ako skvelá náhrada nohavíc a môžete ich skombinovať s čímkoľvek, aj s blúzkou dokonca. Odporúčame vám ich však kombinovať so svetrovými tunikami vo farbách jesene – žltou, bordovou, hnedou. Ako dobrú náhradu za svetrové tuniky odporúčame svetrové rolákové šaty z kvalitnej pleteniny, ktorá vás zahreje aj v daždivých jesenných a mrazivých zimných dňoch.

Nohavice s blúzkou a svetrom

Ak si to príležitosť vyžaduje, obliekajte si aj spoločenské elegantné oblečenie, ako sukne, nohavice a blúzky. Odporúčame vám kombináciu blúzky a jednoduchej vlnenej vesty, ktorá vás zahreje v najviac rizikových partiách – kríže, chrbát. Čo sa týka nohavíc, vyhľadávajte také, ktoré sú podšité – napríklad teplým fleecom.

K blúzke si pokojne môžete obliecť aj teplákové nohavice, ale na konferenciu a dôležité pracovné stretnutie odporúčame skôr elegantné, ideálne kárované alebo sivé jednofarebné nohavice.

Ak bude vonku treskúca zima, na blúzku si oblečte oversize top vyrobený z kvalitnej vlny a farebne ladiaci k ostatnému oblečeniu. Tohtoročnou farbou jesene a zimy budú tieto farby – horčicová, námornícka modrá, sivá, hnedá, bordová a oranžová.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.