Navoďte jesennú atmosféru aj v interiéri vášho domova

0 29

Opadávajúce listy, ranné hmly, časté prehánky a čoraz nižšie teploty. Jeseň je krásne farebné ročné obdobie, ktoré nám ponúka naozajstné skvosty. Všetko okolo nás je zrazu farebnejšie viac ako počas letného obdobia, a to aj napriek tomu, že daždivejších dní je viac a viac.

Jesenná atmosféra bude vládnuť nielen za oknami, ale aj u nás doma. Nebojte sa zmeny a navoďte si v interiéri jesennú atmosféru, ktorej sa s príchodom zimy nebudete chcieť vzdať.

Farby, ktoré momentálne dominujú v prírode

Nebojte sa priestor oživiť farbami, ktoré na jeseň dominujú v prírode. Odporúčame originálne dekorácie v bordovej, hnedej, žltej a oranžovej farbe. Aj v tomto nie príliš teplom období sa dá navodiť dobrá atmosféra v interiéri. Docielite to pomocou týchto farieb.

Navoďte teplý dojem

Deky, prikrývky, háčkované a vlnené dekoračné vankúše – toto sú doplnky, ktoré vám na jeseň navodia teplý dojem a zároveň vám interiér krásne zútulnia. Ak nemáte žiadne súce deky, prikrývky a huňaté dekoračné vankúše, je načase to napraviť. V súčasnosti už nebude taký veľký problém zohnať takéto dekorácie. Čo sa týka diek, odporúčame deky pletené ručne z hrubej priadze (Merino vlny). Tie krásne vyniknú v spálni na posteli, ale aj na gauči. Z hrubej priadze si vyrobte, alebo dajte si vyrobiť aj malé huňaté vankúšiky v tvare obláčika. Hrejivá Merino vlna by mala dominovať najmä v obývačke a v spálni.

Vyrobte si niečo vlastné

Ak milujete prechádzky v prírode, nemusíte kupovať drahé dekorácie v kvetinárstvach, ale vyrobte si nejaké aj samy. Farebné opadané listy, gaštany, orechy, ale aj šípky nájdete v prírode práve v tomto ročnom období, tak sa neoplatí čakať a treba ísť hľadať kvalitný materiál na výrobu dekorácií, ktoré vám poskytne samotná príroda. Z listov si urobte dokonalý veniec na vchodové dvere. Zo šípok zase dekoráciu do váz.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.