Ako spoznáte toho pravého?

0 27

Každá z vás si už určite prešla vzťahom, na ktorý by najradšej zabudla. Učíme sa na vlastných chybách a aj keď si hovoríme, že dvakrát do tej istej rieky nevstúpime, vstúpite a potom ten krok ľutujete. Ako ale spoznáte, že ten, s kým ste, je ten pravý? My vám ochotne poradíme.

Počíta s vami do budúcnosti

Muž, ktorý vám síce každý deň hovorí pekné básne o láske, ale nepovie vám, či s vami bude chcieť zdieľať spoločnú domácnosť, poprípade, či s vami plánuje založiť si rodinu, pravdepodobne nebude ten pravý. Muž vás musí zahŕňať množstvom komplimentov, ale ak to ostane iba pri tých komplimentoch a ani po niekoľkých rokoch sa váš vzťah nikam výrazne neposunie, nemá zmysel v tom ďalej pokračovať.

Chce s vami tráviť čas

Muž, ktorý z času na čas ide s priateľmi na pivo, do baru, nemusí byť zlý muž. Z času na čas potrebujete od seba oddych, potrebujete ísť von s niekým iným. Ak sa vám ale vyhýba a pri každej voľnej príležitosti uteká za kamarátmi aj keď vie, že vy máte voľno a chceli by ste vo dvojici niečo podniknúť, pravdepodobne vás vzťah už nemá takú iskru, ako na začiatku, poprípade je v tom niečo horšie.

Ak ale s vami chce tráviť každú voľnú chvíľu, je to ten pravý partner pre vás. Má vás rád aj s chybami, ktoré máte a ktoré k vám jednoducho patria. Môže poznať citáty o láske, rôzne básne o láske, ale ak vám ich posiela len prostredníctvom sms a voľný čas trávi so svojimi kamarátmi, zjavne na tom niečo bude.

Muž, ktorý chce byť s vami do konca života, si vás bude vážiť, nebude vás ponižovať, bude vás podporovať, bude s vami tráviť všetok voľný čas, bude sa s vami rozprávať o budúcnosti. Takéhoto muža by ste sa mali držať zubami nechtami.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.