Ako zaujať muža

0 14

Keď je žena nezadaná, v prvom rade hľadá chyby v mužoch, pričom nie práve to môže byť hlavnou príčinou toho, že si nemôže, resp. nedokáže nájsť partnera. Nedokáže si priznať, že aj v nej môže byť chyba.

Ak sa ale už dlhšiu dobu s niekým stretávate a cítite, že práve ten muž je ten pravý, poradíme vám, ako si získať priazeň daného muža. V prvom rade si uvedomte, že nič nepôjde nasilu. Nepomôžu vám ani ozdobné podväzkové pásy, ktoré si oblečiete na dôležité rande.

Nepomôžu vám ani ozdobné podväzkové pásy
Nepomôžu vám ani ozdobné podväzkové pásy

Úsmev

Žena, ktorá sa bude stále mračiť ako Victoria Beckham, muža nezaujme. Muži milujú, keď sa ženy úprimne usmievajú a sú šťastné. Samozrejme, je rozdiel smiech a smiech. Musí byť úprimný, od srdca a nemôže znieť ako konské erdžanie.

Príjemné vystupovanie

Zaujať muža dokážete príjemným vystupovaním. Správajte sa prirodzene, nehrajte sa na nič, pretože jedine tak sa vám podarí prísediaceho muža zaujať. Kupovať erotické body zatiaľ nemusíte, to až keď budete vo vzťahu. Zvoľte decentné dámske oblečenie, nie príliš vyzývavé a nie príliš extravagantné. Mužom ani tak nebude vadiť, že nemáte čisto biele zuby a husté vlasy. Nepoteší ich najmä váš prístup k nemu.

Nehovorte o svojich tangových nohavičkách
Nehovorte o svojich tangových nohavičkách

 Naučte sa počúvať

Nebuďte ten typ ženy, ktorá bude počas stretnutia hovoriť len o svojich tangových nohavičkách a iných záležitostiach zo svojho života. Naučte sa počúvať. Nechajte priestor aj komunikačnému partnerovi. To na vás určite ocení. Bude vedieť, že nie ste ten typ ženy, ktorá sa potrebuje chváliť a chce byť stredobodom pozornosti.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.