Akými darčekmi potešíte svojich blízkych tieto Vianoce?

0 18

Ani sme si to nestihli uvedomiť a už onedlho k nám prídu najkrajšie sviatky v tomto roku. Niektoré z vás už majú darčeky nakúpené, pekne zabalené a poschovávané na rôznych miestach v domácnosti. Ak ale ešte nemáte žiaden darček, nechajte sa inšpirovať. Poradíme vám, akými darčekmi potešíte svojich najbližších.

Detské odrážadlo
Detské odrážadlo

Deti novými hračkami

Ktoré dieťa by ste nepotešili novými a najmä takými hračkami, o ktorých už dlho snívalo a prialo si ich? Ak vaše dieťa túži po detskom odrážadle, kúpte mu ho práve na Vianoce. Zatiaľ sa bude môcť na ňom voziť vo vnútri. Na jar ho však môžete bez najmenších problémov vyvetrať už aj na záhrade a na chodníku.

Najmenším drobčekom postačia hrkálky, hryzátka a pod. Takéto hračky nájdete medzi hračkami pre najmenších.

Partnera výletom

Má váš partner chuť ísť niekam na výlet – na miesto, na ktoré už dlhšiu dobu túžil ísť, ale zatiaľ sa vám tam neporadilo ísť. Zabite dve muchy jednou ranou a vyberte ubytovanie vo vami obľúbenom meste. Doprajte si romantický výlet vo dvojici pod stromček. Uvidíte, že z takéhoto darčeka bude priam nadšený. Partnera potešíte aj novou košeľou, pánskym opaskom, ale aj lístkami na koncert obľúbenej kapely.

Rodičov vecami do domácnosti

Mamičku potešíte dobrým parfémom, ale aj novým riadom a doplnkami do domácnosti. Otca zase kvalitnou fľaškou alkoholu, kozmetikou, ale aj pánskym oblečením.

Predtým, ako začnete kupovať vianočné darčeky, mali by ste mať ako-takú predstavu, po čom túžia vaši blízki. Je lepšie vopred vedieť, čo kúpiť a čomu sa vyhýbať. Viete si predstaviť ten kyslý výraz vašich príbuzných, keď si pod stromčekom nájdu darček, po ktorom vôbec netúžili?

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.