Akými doplnkami skrášlite svoju domácnosť?

0 9

Každá gazdinká chce mať poriadok vo svojej domácnosti. Keď sa jej však rozbije obľúbená váza, rozleje voda na drahú plávajúcu podlahu, alebo sperie obľúbený obrus, zúri. Niektoré veci však dokážu každú ženu potešiť. Ktoré sú to? Sú to nové doplnky do domácnosti.

Krištáľová váza
Krištáľová váza

Dekoračné vankúše

Aj keď máte doma tucet dekoračných vankúšov, keď sa prechádzate po obchodných centrách a zbadáte vo výklade dekoračné vankúše, túžite si kúpiť ďalšie. Stačí si však vybrať nové obliečky na vankúše a staré obliečky na dekoračných vankúšoch nahradiť novými.

Ak máte doma staré vyležané vankúše, na ktorých ste spávali, ušite si z nich dekoračné vankúše, ktoré potom oblečiete do nových obliečok. Výrazne tak ušetríte.

Vázy

Ak ste milovníčka váz, určite ich zopár aj vlastníte. Vázy môžete použiť aj na uskladnenie drevených variech. Ak však doma máte prekrásne a zároveň veľmi vzácne krištáľové vázy, tie vystavujete na viditeľnom mieste, aby si ich každá návšteva všimla. Čo by nie, farebné krištáľové vázy z českého krištáľu sú naozaj prekrásne a majú nevyčísliteľnú hodnotu.

Viete ale, kde takéto krištáľové vázy zoženiete? Poctivé krištáľové výrobky zoženiete na azda najznámejšom e-shope, ktorý sa zaoberá predajom takýchto výrobkov. Poznať ho možno poznáte pod názvom Bohemia Crystal Eshop. Predávajú český krištáľ a veľmi sa im darí.

Deky

Deky používame nielen na prikrytie, ale aj na to, aby sme ochránili povrch sedacej súpravy. Ak máte deti, veľmi dobre si uvedomujete, že je lepšie vyprať deku, ako vymieňať celú sedačku kvôli škvrnám. Deky slúžia aj ako dekoračný prvok. Snažíme sa ich v pravidelných intervaloch obmieňať. Odporúčame vám deky ladiť so všetkými doplnkami v miestnosti.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.