Bývanie v Bratislave je jedna báseň

0 112

Užite si výhody bývania vo veľkomeste. Využite množstvo príležitostí počnúc od spoločenských a kultúrnych akcií, kulinárskych zážitkov, športových výziev, spoľahlivej dopravy, či skvelých možností na bývanie. Mestský život v Bratislave ponúka zázemie, pre ktoré sa oplatí presťahovať sa do hlavného mesta Slovenska.

Pre koho je vhodná Bratislava

Podnikatelia, umelci i športovci, ľudia dochádzajúci za prácou, novomanželia, seniori, či odrastení teenegeri si prídu na svoje v kultúrnom i modernom centre Bratislavy. Môžete sa učiť novým veciam na perfektných kurzoch, vybudovať si podnikateľskú základňu s úspešným rastom alebo si založiť rodinu a využívať blízku občiansku vybavenosť a služby po celý čas.

Ponuka inzerátov

Ten kto hľadá určite nájde skvelé možnosti pre vyššie spomínané ciele. Na internete nájdete veľa skvelých inzerátov, z ktorých si vyberiete to svoje. Treba byť však ostražitý a zúčastňovať sa dohodnutých obhliadok bytov, lebo možno práve niekde tam čaká na vás ten váš dom snov. Inzeráty, ponúkajú byty na predaj Bratislava a uvádzajú aj v novinách, na rôznych sociálnych sieťach a bazároch. Na trhu nájdete lacné ale i luxusné bývanie, napr. v stavebnom projekte Danubius One. Nehnuteľnosti sa stále predávali a prenajímali a nebude tomu inak ani teraz.

Danubius One a jeho veľkoleposť

Vysnívaný byt či apartmán nájdete práve tu, ak siahnete po telefóne a dohodnete si obhliadku stavebného projektu Danubius One. Jednoizbák či apartmán v tomto prípade nebude ťažké zohnať, pretože Danubius ponúka bytové jednotky v rozlohe od 38 až 170 m2. Klimatizované byty s krásnym výhľadom na meste disponujú nielen veľkorysým priestorom aj možnosťou mať svoje auto zaparkované vo vlastnej garáži, sezónne veci si odložíte v pivnici a rannú kávu si vychutnáte na vlastnom balkóne alebo loggii. So susedmi môžete poklábosiť na zelene terase, či na káve v kaviarni. Raňajky si môžete zakúpiť v miestnej pekárni. Navyše dopravné uzly a občiansku vybavenosť máte hneď za “rohom”. Kto by odolal 13-poschodovému mrakodrapu s panoramatickým výhľadom na okolie?

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.