Chcete, aby vám nová kuchyňa slúžila bez problémov dlhé roky?

0 17

Rekonštrukcia kuchyne patrí k tým najnákladnejším rekonštrukciám aké môžete vo svojej domácnosti spraviť. Aby bola totižto kuchyňa naozaj moderná a samozrejme aj funkčná, bez návrhu na mieru to skrátka nejde.

Starostlivosť je jednoduchšia ak sú zvolené správne materiály

A to, že si niečo dávate navrhnúť na mieru zároveň znamená, že vám to aj bude vyrobené na mieru a takáto výroba je samozrejme vždy drahšia. A tak už samotná kuchynská linka sa dokáže výrazne podpísať na výslednej sume.

K tomu si prirátajte spotrebiče, jedálenský stôl a stoličky, či moderný kuchynský ostrov a v prípade potreby aj úpravy prívodu vody, odpadových rúr, či plynu. Po tom všetkom budete určite chcieť, aby vám vaša nová kuchyňa a všetky jej súčasti vydržali dlhé roky.

Samozrejme, o všetko sa treba adekvátne starať, ale často sa dá aj táto starostlivosť uľahčiť výberom vhodného materiálu. To platí napríklad pri trvácnych nerezových drezoch. Tie nielenže sú odolné proti hrdzaveniu a extrémnym teplotám, o ktoré v kuchyni nie je núdza, ale zároveň to, že na nerezovom povrchu nie sú žiadne póry, prispieva k jednoduchosti čistenia a k udržiavaniu dokonalej hygieny.

Komfort používania by mal byť prítomný vo všetkom

Okrem trvácnosti však po tak zásadnej investícii akou je rekonštrukcia kuchyne očakávame aj to, že manipulácia s novým zariadením bude skutočne komfortná. Často sa „užívateľský“ komfort týka hlavne domácich spotrebičov, ale nie vždy je to výlučne len o nich.

A hlavne nie v kuchyni. Zatiaľ čo napríklad v obývačke je trend zmenšovania počtu zásuviek, či skriniek, v kuchyni to možné nie je. Kuchynské vybavenie je predsa rozsiahle a treba ho niekam odložiť.

To znamená skrinky často až po strop. Takéto výklopy môžu byť naozaj veľké a ťažké, čo môže značne sťažovať manipuláciu s nimi. Nie však so systémom AVENTOS HK top. S ním sa aj tie najväčšie a najťažšie výklopy budú otvárať jednoducho a bez námahy.

Zdroj obrázku: JR-stock / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.