Chcete byť sexy aj cez zimu? Vyskúšajte tieto kombinácie!

0 46

Mrazivé počasie zúri za oknami, husté sneženie znepríjemňuje život každému šoférovi a my, kým sa vychystáme von, musíme si zo šatníka vybrať viacero zimných kúskov a navrstviť ich na seba.

Počas zimy máme pocit, že sme ako snehuliaci. Necítime sa sexy, pretože máme na sebe viacero hrubých vrstiev, ktoré schovávajú naše prednosti.

Dámy, ak chcete byť sexy aj cez zimu, skúste tieto kombinácie.

Šaty z jemného úpletu, pančuchy a teplý kabát

Jednofarebné šaty z jemného úpletu sú trendy kúskom tejto zimy a ak takéto šaty máte, neváhajte ich počas zimy vytiahnuť. Predávajú sa rolákové šaty z jemného šatu alebo aj šaty s okrúhlym výstrihom pripomínajúce skôr tuniku,

takéto šaty vám odporúčame skombinovať s hrubými (pokojne aj vzorovanými) pančuchami a s teplým dámskym kabátom. Odporúčame vlnený kabát v neutrálnej farbe so zapínaním na drevené gombíky. Keď si k tomu obujete vysoké kožené čižmy, máte dokonalý outfit do práce!

Džínsy a svetre

Ak milujete džínsy, cez zimné mesiace vám ich odporúčame kombinovať s modernými svetrami vo výrazných farbách. Pokojne siahnite po kráľovskej modrej, horčicovej, červenej, fialovej, ale aj po klasickej sivej, hnedej a čiernej.

K širokým džínsom odporúčame krátke svetre po pás. K úzkym cigaretovým nohaviciam skôr dlhé pletené svetre.

Svetre si môžete obliecť aj na bavlnené tričko s trojštvrťovými rukávmi a spolu s džínsami vytvoria trendy outfit na bežný zimný deň. Práve táto kombinácia oblečenia je už žien najobľúbenejšia a nemôžeme sa čudovať, prečo.

Ak neobľubujete džínsy v mrazivých dňoch, nahraďte ich zateplenými legínami v neutrálnych farbách – tmavomodrej, hnedej, čiernej. Obtiahnuté legíny zvýraznia vaše pozadie, preto ich nezakrývajte až príliš dlhými svetrami. Keď však bude vonku treskúci mráz, pokojne si ich môžete obliecť.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.