Chcete byť sexy na dovolenke? Do batožiny si pribaľte tieto veci!

0 22

Obdobie letných dovoleniek k nám konečne prišlo a vy sa už tiež neviete dočkať toho, kedy si začnete kôpkovať oblečenie a iné potrebné veci na dovolenku? Ak vás to práve čaká, skôr, ako začnete, prečítajte si náš malý príspevok. Dozviete sa v ňom, čo by ste si mali zabaliť, aby ste boli na dovolenke sexy.

Balenie na dovolenku
Balenie na dovolenku

Vzdušný overal

Zdá sa vám to zvláštne? Áno, aj overal z vás môže spraviť bohyňu na pláži a v celom dovolenkovom stredisku. Overaly s veľkým výstrihom a takmer odhalenými nohami zvýraznia vaše krivky, ale zároveň vám poskytnú pohodlie v horúcom dovolenkovom stredisku. Keď ich skombinujete so štýlovými sandálkami, slameným klobúkom a plážovou taškou, obzrie sa za vami nejeden domáci. Budete mať pocit, ako keby ste mali na sebe voľné šaty.

Ak nemáte žiaden, kúpte si ho ešte pred odletom na dovolenku. Bude vašim verným spoločníkom počas celej vašej letnej dovolenky.

Letné šaty až po zem

Vezmite so sebou nekrčivé letné šaty. Využijete ich večer, keď pôjdete na nejaký drink do baru, ale budú vhodné aj na dlhšie prechádzky po hotelovom areáli a po pláži. Buďte za dámu a šortky s tenkými topmi si nechajte skôr na iné príležitosti. Práve na dovolenke máte možnosť vynosiť nielen plážové šaty, ale aj letné šaty dlhé až po zem, poprípade dlhé len po zadok.

Pohodlie na prvom mieste

Ak ale nie ste milovníčkou šiat, kúpte si jemné (saténové) kimono. Bude vám pripomínať šaty, ale nebudú to úplne šaty (aj keď niektoré modelky ich nosia aj ako šaty).

Ak vás nezaujme ani to, zoberte si zo sebou elegantné šortky – s mašľou namiesto opasku. Skombinujete ich s tielkom, ale aj krátkym topom.

Ak chcete byť na dovolenke sexy, nezabudnite si tieto veci – jedny dlhé letné šaty, vzdušný dámsky overal, elegantné šortky, džínsové kraťasy, pár tielok, dva – tri bavlnené topy s krátkymi rukávmi.

A samozrejme nezabúdajte ani na sexy plavky, ktoré zvýraznia vaše krivky. Na dovolenku si berte minimálne dva páry pre každý prípad.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.