Chcete mať dokonale postarané o vašu bielizeň?

0 14

Patríte k ženám, ktoré už vyskúšali viacero pračiek, či sušičiek? V takom prípade určite viete, že kvalita týchto spotrebičov sa podpíše nielen na ich životnosti, ale v prvom rade na tom, ako bude vaša bielizeň vypratá a usušená. A určite predsa chcete, aby boli vaše veci ako nové aj keď ich budete prať a sušiť už po niekoľkýkrát.

Oblečenie

Bielizeň ako nová

Preto potrebujete do vašej kúpeľne, či práčovne silnú dvojku v podobe naozaj kvalitnej pračky a sušičky, ktoré sa nielen efektívne, ale aj šetrne postarajú o vašu bielizeň. A kde takúto kvalitu hľadať? U značky Miele.

Je jedno, aký druh bielizne chcete vyprať, kvalitné práčky Miele zvládnu akýkoľvek materiál. A bez toho, aby ho poškodili. Neveríte? Možno vás presvedčí fakt, že počas prvých 20 rokov (áno, toľko práčky Miele vydržia) znáša náklady za vecné škody spôsobené poruchou systému proti poškodeniu vodou spoločnosť Miele.

Práčky Miele toho však ponúkajú oveľa viac. Spomenieme len napríklad automatické dávkovanie tekutých pracích prostriedkov pomocou revolučného systému, ktorý u iného výrobcu nenájdete. Pochvaľovať si budú aj susedia pod vami. Vďaka systému, ktorý rozpoznáva netesnosti a v prípade potreby zastaví prívod vody, už nehrozí, že ich kvôli práčke vytopíte.

Tie najlepšie technológie poskytnú vašej bielizni tú najlepšiu starostlivosť

A aby bola vaša bielizeň nielen dokonale vypratá, ale aj usušená, prvotriedne sušičky Miele kvalitou ani o trochu nezaostávajú za ich pračkami, s ktorými vytvárajú dokonalé spojenie. To všetko vďaka exkluzívnym technológiám, ktoré u iných značiek nenájdete.

A ktoré sú tie exkluzívne technológie v Miele sušičkách? Tak napríklad Perfect Dry, čo je technológia, ktorá rozpoznáva obsah vápnika vo vode a na základe toho prispôsobuje proces sušenia. Voštinový bubon zase pomáha bielizeň vysušiť šetrnejšie a rovnomernejšie, čo oceníte pri následnom žehlení, ktoré bude výrazne ľahšie.

Zaujíma vás aj úspora energie? Tak v tom prípade budete určite spokojná. Práčky aj sušičky Miele sa vyznačujú vysokou úrovňou aj v tejto oblasti a spĺňajú štandardy A++ a väčšina modelov dokonca A+++.

Zdroj obrázka:
Dean Drobot / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.