Tabletky, ktoré pomôžu vášmu partnerovi v posteli a nie sú na predpis

0 12

Aj keď si to možno nepriznáte alebo skôr si to nepriznajú vaši partneri, je veľká šanca, že sa vám už stalo, že aj napriek tomu, že ste si obliekla to najviac sexy spodné prádlo, ktoré máte a bola pripravená užiť si s partnerom vášnivý večer, nakoniec z toho nič nebolo, pretože partnerovej pýche sa skrátka „nechcelo“. Pokiaľ je to výnimočná situácia, nič sa nedeje, ale ak sa to vášmu partnerovi stáva opakovanie a vy neviete, čo viac môžete spraviť preto, aby ste ho „nabudila“, má váš partner problém, ktorý treba riešiť.

Problémy v posteli
Problémy v posteli

Bez toho, aby si váš partner priznal problém, sa k riešeniu nedostanete

A nie, problémy s erekciou neriešia len páry pozostávajúce z pána „v rokoch“ a výrazne mladšej dámy, ktorá v staršom partnerovi vidí pravú lásku (alebo nezanedbateľné dedičstvo). Šanca, že práve váš partner bude mať takéto problémy, je pomerne vysoká. Na svete nimi totižto trpia milióny mužov a aj spomedzi Slovákov sa k nim priznala nezanedbateľná časť.

Netreba sa preto hanbiť. Takéto problémy sú bežné a existuje niekoľko spôsobov, ako ich riešiť. Len v prvom rade si treba problém priznať, takže ak vám dáva partner pocítiť, že chyba je v tom, že nie ste dostatočne atraktívna, oponujte mu. Prinajhoršom si uzná problém, keď pohrozíte, že s asistenciou vášho suseda mu rýchlo predvediete, že problém nie je vo vás.

Nechce o návšteve lekára ani počuť? Nemusí to byť prekážka

Jedným z riešení tohto problému sú aj tabletky na erekciu. A nemyslíme tým legendárnu modrú tabletku, ktorá je na predpis a to množstvo mužov odrádza od jej používania aj keby im mohla pomôcť, pretože sa hanbia navštíviť s takýmto problémom lekára.

Ak sa chce váš partner vyhnúť lekárovi za každú cenu, môže skúsiť výživové doplnky, ktoré sú voľnopredajné. Takéto výživové doplnky sú zložené z prírodných látok a nespôsobujú žiadne nepríjemné vedľajšie účinky. Ak však ani toto nevyrieši problém, ktorý máte v spálni, váš partner by už návštevu lekára nemal odkladať.

Zdroj obrázka: Guryanov Andrey / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.