Čo vyťahovať zo šatníka na prelome leta a jesene?

0 95

Tohtoročné leto bolo extrémne horúce. Aj keď sa nám to možno nezdalo, na niektorých miestach padli teplotné rekordy. Letné prázdniny ale oficiálne končia a ranné hmly a extrémne výkyvy medzi rannými teplotami a dennými začnú byť veľmi nepríjemné.

Čo vyťahovať zo šatníka práve počas tohto prechodného obdobia, kedy už leto pomaly končí, ale jeseň sa ešte veľmi neprejavila?

Ľahké kardigány na chladné rána

Ak sa ešte veľmi nechcete vzdať letného oblečenia, skúste na seba prehodiť jemný kardigán neutrálnej farby. Ak sa rada obliekate do farieb a kombinujete neutrálne prírodné farby s výraznými farbami, vytiahnite zo svojho šatníka taký kardigán, ktorý vám bude pasovať k danému vrchnému dielu. K neutrálnemu vrchnému dielu odporúčame farebný kardigán. K farebnému vrchnému dielu zase neutrálny odtieň kardigánu. Zahreje vás v ranných hodinách a poobede vám nebude príliš zavadzať. Ideálne sú pletené kardigány, poprípade tenké bavlnené vhodné aj k neformálnemu oblečeniu.

Ak preferujete skôr športový štýl, odporúčame teplákové kardigány v podšitej verzii s látkovým opaskom. Dizajnom vám takéto kardigány budú pripomínať skôr župany, ale sú vynikajúcimi spoločníkmi viacerých žien.

Kulotky – módny trend, ktorý miluje každá žena

Nohavice po členky – aj toto sú kulotky, ktoré sú v súčasnosti veľmi obľúbené u žien rôznych vekových kategórií. V kombinácii s ľahkými bavlneným obtiahnutým topom s trojštvrťovými rukávmi je vhodný nielen do práce, ale aj na stretnutie s kamarátkami. Kulotky odporúčame kombinovať s lodičkami a štýlovým sakom. Elegantný štýl si zamilujete najmä teraz na jeseň. Kulotky sú síce nohavice len po členky, predávajú sa však aj teplejšie verzie kulotiek, ktoré vás zahrejú práve v takomto prechodnom období, kedy jeseň už klope na dvere. Ku kulotkám si môžete obuť aj pohodlnejšiu obuv ako lodičky – odporúčame dámske mokasíny tzv. oxfordky.

Uvidíte, že takýmito kombináciami oblečenia a obuvi zaujmete aj vaše najbližšie okolie.

Farby, samé farby!

Pochmúrnejšie počasie, ktoré na prelome leta a jesene býva zvykom, porazíte výberom farebnejších outfitov. Odporúčame žiarivú žltú, oranžovú, bordovú, ale aj svetlomodrú. Zo všetkých týchto farieb odporúčame oranžovú, ktorá je najobľúbenejšia práve v jesennom období.

Sivá, hnedá a čierna sú síce fajn farby, ale v pochmúrnom daždivom počasí oceníte farebnejšie odtiene outfitov.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.