Hľadáte zaujímavé inšpirácie na bývanie? Predstavíme vám web, kde ich zaručene nájdete

0 83

Každá z nás si chce občas kúpiť novú dekoráciu do interiéru, na terasu, či na záhradku. Častokrát tak nakupujeme všetko, čo sa nám páči a keď sa nové dekorácie rozhodneme umiestniť k sebe, zistíme, že sa k sebe jednoducho nehodia. Tie, ktoré sa nám nehodia, odkladáme do krabíc a naďalej pokračujeme v nakupovaní nových.

Dámy, ak rada nakupujete dekorácie všetkého druhu, naučte sa nakupovať premyslene a hľadajte zaujímavé inšpirácie na internete. Je potrebné vytvárať kombinácie dekorácií, ktoré sa budú navzájom dopĺňať.

Obývačka

Stylovebyvanie.sk – internetový magazín, ktorý vás zaujme

Práve na tomto webe nájdete nové inšpirácie na bývanie, ktoré vás môžu zaujať. Je to internetový magazín o štýlovom bývaní a dizajne. Je rozdelený na rôzne sekcie, takže sa nemusíte báť, že sa nezorientujete.

Ak napríklad hľadáte zaujímavé inšpirácie do interiéru alebo záhrady, inšpirácie nájdete v sekcii bývanie – interiér a záhrada- exteriér. Okrem týchto kategórií máte možnosť vybrať si aj z týchto kategórií – architektúra, reality, štýl a dekor, stavba- rekonštrukcia a umenie – kuriozity. Ak vás zaujíma čokoľvek z týchto oblastí, neváhajte a nahliadnite do konkrétnych podstránok.

Dokonca nájdete aj sekciu najčítanejších príspevkov.

Inšpirácie na okrasné záhrady

Začína síce posledný mesiac zimy, no pomaly by ste už mohli premýšľať, ako zveľadiť záhradku. Otvorte si sekciu záhrada- exteriér. Dozviete sa napríklad ako pestovať zeleninu bez pôdy, ako zvládnuť ukrutnú zimu, ako sa starať o drevené stavby na záhrade a dokonca sa dozviete, ktoré skleníky prežijú zimu bez ujmy.

Ak máte okrem úžitkovej záhrady aj okrasnú záhradu, nájdete tam dokonca aj pár dobrých inšpirácií na okrasné záhrady.

Vonku ešte stále zúri zima, no vy už pomaly môžete premýšľať, ako si zveľadiť záhradu s príchodom prvých jarných dní. Ani sa nenazdáte a príroda sa bude prebúdzať a všetko okolo vás bude kvitnúť. Zatiaľ si však skrášlite interiér konárikmi so šípkami a kúpte si typicky zimné drevené dekorácie. Nepohrdnite však ani háčkovanými dekoráciami na vešanie.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.