Moderný pokladničný systém pre vašu prevádzku

0 12

Ak plánujete otvorenie novej prevádzky, nezabúdajte, že bez kvalitného pokladničného systému by ste to nedokázali. Povinnosťou každého podnikateľa je mať vlastný moderný pokladničný systém, ktorý bude plne funkčný aj po rokoch používania.

Ak hľadáte moderný pokladničný systém pre vašu prevádzku, predstavíme vám jeden od známej firmy FiskalPRO, ktorá ponúka kvalitu za rozumnú cenu.

FiskalPRO VX 520

Ak hľadáte moderný pokladničný systém, ktorý vás očarí svojimi funkciami, predstavujeme vám pokladničný systém FiskalPRO VX 520. jedná sa o registračnú pokladnicu, ktorá má množstvo užitočných funkcií a platobný terminál. Jedná sa o najlepšie pokladničné riešenie pre malých, ale aj veľkých podnikateľov. Cenovo je veľmi prijateľná, dokonca lepšia ako klasické registračné pokladnice. Keďže systém eKasa je v platnosti, je vhodná a spĺňa všetky podmienky pre eKasa.

FiskalPRO 3v1

FiskalPRO ponúka výhodné riešenie, s ktorým budete v maximálnej miere spokojní. Je to zariadenie, ktoré vám nahradí registračnú pokladnicu, platobný terminál a ešte aj fiskálnu tlačiareň. Všetky tieto súčasti budete mať pokope, nebudete musieť nič dokupovať. Riešenie All in One je vhodné pre všetkých podnikateľov, preto ak máte problém vybrať si dobrý platobný terminál a registračnú pokladnicu, 3v1 riešenie je vhodné pre vás.

Ak sa nevyznáte v registračných pokladniciach a radi by ste si vybrali práve tieto odporúčané riešenia od FiskalPRO, vedzte, že práve tieto pokladničné riešenia sú najlepšie. Od FiskalPRO 3v1 All in One môžete očakávať rýchle voľby, rýchle účtovanie pomocou kódov tovarov, možnosť kombinovaných platieb, vzájomnú komunikáciu a prepojenie viacerých zariadení a množstvo ďalších výhod.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.