Najmite si firmu, ktorá za vás zrealizuje výškové práce

0 36

Opravy a čistenie striech, fasád a odkvapových žľabov si vyžaduje skúsenosti. Sú realizované z veľkej výšky a tí, ktorí majú fóbiu z výšok, by tieto práce nemohli vykonávať.

Ak potrebujete s príchodom jari zrealizovať aj nejaké výškové práce, najmite si firmu, ktorá vám ich zrealizuje.

Zabezpečte si domov

Čo vám takéto firmy môžu ponúknuť?

Firmy, ktoré sa zameriavajú na výškové práce na celom území Slovenska, vám ponúknu tieto služby: natieračské práce, montážne práce, čistiace práce a arboristické práce. Práve posledné menované môžu byť pre obyčajných obyvateľov a majiteľov nehnuteľností zložité. Jedná sa totiž o spilovanie, orezávanie a výrub stromov, ktoré ohrozujú nehnuteľnosť, komunikáciu alebo nebodaj zasahujú na susedov pozemok.

Nech už budete potrebovať akúkoľvek pomoc, obráťte sa na firmu, ktorej nerobí problém pracovať vo výškach.

Čistenie odkvapov po zime

Zimné obdobie narobilo veľkú spúšť nielen na záhrade, ale aj na streche a v odkvapoch. Ak si plánujete najať firmu, ktorá sa špecializuje na výškové práce, dajte si skontrolovať odkvapy a v prípade slabého prietoku je potrebné zabezpečiť čistenie odkvapov.

V odkvapoch mohlo ostať lístie, ale aj sadze, preto urobte všetko pre to, aby prvý jarný dážď nepôsobil veľkú spúšť. Ak odkvapy nevyčistíte, voda bude stekať po fasáde a fasáda tak pod vplyvom vlhkosti môže praskať. Pre niekoho banalita, no je potrebné si uvedomiť, že čistenie odkvapov chráni nielen vašu strechu, ale najmä vašu fasádu.

K čisteniu fasád niektoré firmy ponúkajú aj doplnkové služby, napríklad tieto: oprava poškodených žľabov a zvodov, čistenie fasád, tmelenie a opravy fasád a dokonca aj čistenie parapetných dosiek.

Najmite si firmu, ktorá realizuje výškové práce a ak budete potrebovať niečo vyčistiť, namontovať, demontovať, alebo ponatierať, obráťte sa na firmu.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.