Štýlová aj teraz na jar: Tipy pre ženy, ako vyzerať atraktívnejšie

0 123

Po dlhej a pomerne slabej zime tu máme opäť jar. Väčšina z vás sa už nemohla dočkať momentu, kedy hrubé zimné kabáty a čižmy vymeníte za jarné bundy, tenké trenčkoty, či jarné poltopánky. Ak máte pocit, že potrebujete zmenu, poradíme vám, čo musíte urobiť pre to, aby ste vyzerali atraktívnejšie už teraz na jar.

Kvetinové motívy a pastelové farby

Keďže všetko okolo nás kvitne, vyťahujte zo šatníka oblečenie s kvetinovými motívmi, ideálne v pastelových farbách. Jemné pastelové farby a kvety príjemne oživia dámsky šatník nielen na jar, ale aj cez leto. Hovorí sa, že kvetinové motívy omladzujú, preto ich odporúčame aj dámam v stredných rokoch. Či ste v tínedžerskom veku, alebo v produktívnom veku, nebojte sa do svojho šatníka priniesť viac kvetinových motívov. Aké oblečenie s kvetinovými motívmi nosiť? Odporúčame kúpiť si saká (krátke, alebo predĺžené) dlhé topy a hlavne blúzky s kvetinovými motívmi. Ak ale preferujete skôr ležérny štýl, odporúčame vám kúpiť si dlhé topy s kvetinovými motívmi a dámske mikiny (s kapucňou alebo bez) s kvetinovými motívmi.

Kvetinové motívy a pastelové farby sú teraz na jar najvyhľadávanejšie. Ak milujete farby, podľahnite teraz na jar čaru kvetinových vzorov a pekných pastelových farieb. Odporúčame mentolovú, ružovú, zelenú, či žltú. Na farebnej škále sa pastely pohybujú od odtieňov ružovej, fialovej, modrej, žltej, zelenej až po žltú. V porovnaní so sýtymi farbami pôsobia upokojujúco, čo práve teraz na jar potrebujeme. Sýte farby na nás pôsobia agresívne. Pastelové farby na nás pôsobia opačne.

Ku kvetinovému oblečeniu v pastelových farbách môžete zladiť aj manikúru. Keď kvetinové motívy zladíte práve s pastelovými odtieňmi gél lakov, budete vyzerať atraktívne, či už idete na stretnutie s kamoškami, alebo idete do práce.

Manikúra, gélové laky a sada na úpravu nechtov gél lakom

Gélové nechty alebo gél laky sú u žien veľmi obľúbené a ak vás dlhodobo trápi pomalý rast nechtov, môžete si urobiť gélové nechty aj z pohodlia svojho domova. K outfitu sa nebojte zladiť aj nechty. Momentálne sú veľmi obľúbené jemné pastelové farby, preto zabudnite na čiernu, sýtu červenú, či sýtu fialovú. Ak si chcete takéto nechty robiť z pohodlia domova, potrebujete sady na úpravu nechtov gél lakom.

Príroda sa prebúdza, všetko kvitne a cítime, že práve v tomto období potrebujeme šatník, manikúru, doplnky, ale aj líčenie zladiť do sviežich jemných pastelových farieb. Ak ste doposiaľ nosievali neutrálne farby, skúste trošku experimentovať s pastelovými farbami. Urobte si zo svojich nechtov doplnok k vášmu outfitu a vyskúšajte pastelové UV gély. Kombinácia pastelového outfitu a jemnej pastelovej manikúry zaujme pohľady všetkých známych i neznámych.

Okrem pastelového oblečenia a pastelovej manikúry skúste kúpiť aj doplnky v pastelových farbách, napríklad kabelky, klobúky, či trendy peňaženky.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.