Vzácny elixír života, ktorý obsahuje všetky podstatné prvky pre priaznivý vývoj dieťaťa

0 22

Mnohé ženy sa stanú matkou a sú pripravené urobiť všetko, čo je v ich silách, aby milované dieťa vyrastalo zdravé. No najdôležitejším prínosom k zdraviu a blahu dieťaťa je to, čo vás nebude stáť žiadne materiálne ani fyzické náklady. Ide o dôležitosť materského mlieka a kojenia. Zo všetkých potravín, nech sú akokoľvek chutné a zdravé, je najviac dokonalé práve to, pretože tento elixír života obsahuje všetky podstatné prvky pre priaznivý vývoj dieťaťa.

Budovanie silného puta

Hodnotu kojenia nemožno preceňovať: okrem toho, že vďaka materskému mlieku dieťa dostane veľa živín, vytvára sa medzi matkou a dieťaťom silné puto, na ktoré toto malinké stvorenie odpovedá svojou oddanosťou. Význam kojenia je pre matku a novorodenca teda rovnako dôležitý, ale významov má samozrejme oveľa viac.

Dokonalý imunitný systém

Kojenie novorodenca zvyšuje u dieťaťa aj pravdepodobnosť lepšej imunity voči vírusovými infekciám a alergiám všetkých druhov. Pre samotnú matku hodnota kojenia spočíva v tom, že počas tohto procesu sa stimulujú nervové zakončenia na bradavkách, čo vedie k rozvoju hormónov prolaktínu a oxytocínu.

Prolaktín sa tiež nazýva hormónom materstva, pretože zvyšuje pocit lásky a citlivosti mladých žien na dieťa. Oxytocín redukuje svalové vlákna okolo prsných lalôčikov a funkcie mliečnych kanálikov.  Okrem toho podporuje maternicové sťahy, umožňuje rýchlejšie obnoviť matkinu harmóniu a v niektorých prípadoch slúži ako prírodná antikoncepcia. U týchto žien, je tiež menej pravdepodobné, že predchádzajú tak závažným ochoreniam, ako je rakovina prsníka.

Unikátny produkt z prírody, na ktorý sme našli recept

Zloženie materského mlieka ženy je teda variabilné a závisí od veku dieťaťa a obdobia laktácie. Nie vždy ho ale matka dokáže bez problémov produkovať a vtedy prichádza na rad hľadanie univerzálneho riešenia. Vhodného dojčenského mlieka, ktoré nájdete v ponuke webu sunar.sk

Aj keby ste akokoľvek chceli, nemôžete dať dieťatku vitamíny a stopové prvky v podobe liekov a podporných prostriedkov, na ktoré sme my dospelí až moc zvyknutí. Dieťa potrebuje výživu, ktorá má svoje unikátne zloženie a podporuje vývoj jeho tráviaceho traktu, mozgu, imunity a poznávacích funkcií.

Ak nemáte dostatok materského mlieka, s tým, ktoré nájdete na sunar.cz to bude oveľa jednoduchšie a prirodzené, veď už roky sa odporúča ako jediná možnosť pre mamičky a deti, ktoré na univerzálny „dar“ z prírody to šťastie veľmi nemali.

Je to najznámejší a najdôveryhodnejší výrobca zdravej výživy pre najmenšie deti, ktorého produkty podliehajú prísnym kritériám spracovania, pretože zloženie tohto mlieka musí disponovať (tak ako aj to materské) látkami, regulujúcimi procesy prirodzeného rastu a jeho vývoja. Vyskúšajte, veď  jedine Sunar pozná tajomstvo materského mlieka.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.