Túžite po dokonalých vlasoch? Vyskúšajte clip-in príčesky!

0 32

Ak vám príroda nenadelila vlasy, po ktorých túžite, nezúfajte. Stále máte mnoho možností, ako zo svojich vlasov spraviť rýchlo vlasy snov. Dobre poslúžia práve kvalitné príčesky z pravých vlasov.

O príčeskoch už asi počula každá z nás, no len máloktorá žena sa ich rozhodne skutočne aplikovať na vlastné vlasy. O príčeskoch totiž kolujú rôzne fámy a mnoho žien si myslí, že ich aplikácia je drahá a náročná. Opak je pritom pravdou, moderné príčesky si viete zaobstarať za dostupné ceny a ich svojpomocné pripnutie na vlasy trvá menej ako 5 minút! Ako vlastne také príčesky fungujú?

Jednoduchý a spoľahlivý clip-in mechanizmus

Ideálnym riešením príčeskov sú práve clip-in príčesky, ktoré sú založené na jednoduchom sponovom mechanizme, vďaka ktorému si ich jednoducho a rýchlo pripnete do vlasov. Príčesok jednoducho zacvaknete do vlasov pomocou spony, ktorá pripomína klasickú sponu na vlasy. Vďaka kvalitnej spone príčesok spoľahlivo drží na mieste za každých okolností.

Neobmedzené možnosti

Vďaka Oxy príčeskom si môžete splniť všetky svoje sny o vlasoch. Napríklad, ak chcete zaexperimentovať s nejakou farbou, vďaka príčeskom ju môžete vyskúšať bez toho, aby ste si znehodnotili svoje prirodzené vlasy. Nehovoriac o tom, že môžete neustále obmieňať účesy tak, ako sa vám to len bude páčiť, bez toho, aby ste museli čakať, kým vám prirodzené vlasy narastú.

Clip-in Oxy príčesky sú naviac vyrábané z reálnych vlasov, ich vizuálny efekt je tak mimoriadne prirodzený. Kvalitné príčesky dokonca vyzerajú tak prirodzene, že neznalý človek nedokáže rozoznať, či sa jedná o prirodzené vlasy alebo príčesok. Clip-in príčesky sú dostupné v 10 farbách a 3 dĺžkach, rozhodne tak aj vy nájdete kombináciu, ktorá vám bude vyhovovať. Vďaka unikátnej double-drawn metóde majú naviac príčesky maximálny objem na celej svojej dĺžke, od korienkov až po končeky.

Tak neváhajte, vyskúšajte clip-in príčesky aj vy a splňte si svoje sny o dokonalých vlasoch!

 

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.