Virtuálne sídlo – jedna z možností, ako ušetriť

0 11

Finančná situácia niektorých rodín (najmä tých mladých) je dosť kritická. Nízke platy a vysoké výdavky nútia aspoň jedného z rodičov utekať do zahraničia zarobiť si peniaze, čo nie je príliš výhodné riešenie. Bohužiaľ ale nevyhnutné, aby rodina dokázala prežiť.

Tí odvážnejší premýšľajú nad tým, že začnú podnikať. Budete sa čudovať, mnoho mladých Slovákov sa túži stať podnikateľom. Problémom však ani nie je založenie s.r.o. spoločnosti. Problémom každého nového podnikateľa sú prekvapujúco kancelárske priestory. DRAHÉ kancelárske priestory.

Virtuálne sídlo
Virtuálne sídlo

Ako sa ale z tejto situácie vymotať? Dá sa vôbec vyhnúť plateniu nehorázne vysokých nájmov za kancelárske priestory? Dá. Virtuálnym sídlom.

Čo je to virtuálne sídlo?

Aby ste každý mesiac neutrácali peniaze za nájom kancelárskych priestorov, ktoré aj tak v začiatkoch neplánujete veľmi využívať, odporúčame vám informovať sa o výhodách sídla firmy. Virtuálne sídlo bude pre vás výhodne najmä preto, lebo vás odbremení od platenia priestorov, ktoré naplno nevyužívate a ich vlastníctvo je pre vás skôr príťažou, ako úžitkom. Na virtuálnom sídle, ktoré má bratislavskú adresu, môže byť za minimálny mesačný poplatok registrovaná vaša spoločnosť. Okrem toho, že adresa vašej firmy bude na lukratívnej bratislavskej adrese, v prípade, že budete potrebovať, budete mať k dispozícii zasadacie priestory.

Mnoho podnikateľov si chváli virtuálne sídlo. Pomáha im získavať prestíž a šetrí im mesačne niekoľko stoviek eur, ktoré by museli platiť za niečo, čo vlastne ani nie je ich.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.