Vyberte si šperky, ktoré z vás spravia skutočnú dámu

0 14

Medzi nami sa nenájde žiadna žena, ktorá by nemilovala šperky. Zvýrazňujú jej krásu a outfit, ktorý majú práve na sebe, skrášľujú. Ak hľadáte šperky, ktoré by z vás spravili skutočnú dámu, kúpte si jednoznačne takéto šperky. Zažiarte v nich aj na letnej dovolenke!

Náhrdelník s krištáľmi Swarovski Oliver Weber Right
Náhrdelník s krištáľmi Swarovski Oliver Weber Right

Pekné náhrdelníky

Klasické minimalistické náhrdelníky by nemali chýbať ani vo vašej šperkovnici. Ak žiaden taký nemáte, choďte si ho kúpiť, poprípade navrhnite partnerovi, aby vám ho kúpil na váš sviatok.

Kúpte si náhrdelník so srdiečkom s krištáľmi Swarovski – tie sa vám skvele hodia k dlhým letným šatám s hlbokým dekoltom, ale i k blúzke a sukni.

Ak máte radi netradičné šperky, určite si vyberajte náhrdelník s nápisom, so zvieratkom a náramok s výraznými farebnými kamienkami.

Jednoduché náramky

Najmä teraz cez leto, kedy nosievate krátke rukávy alebo žiadne rukávy, oceníte aj pekné jednoduché náramky. Odporúčame vyberať si z krištáľových, drevených, perlových, strieborných, ale i oceľových náramkov. K jednoduchému letnému outfitu sa hodia minimalistické náramky.

Pri výbere si nezabúdajte skontrolovať veľkosť, aby sa nestalo, že vám náramok bude padať a stratíte ho. Napríklad taký krištáľový, diamantový a drevený náramok si cez leto môžete dať kľudne aj na nohu – nad členok. Odhalené nohy si vyžadujú výrazné náramky!

Elegantné brošne

K formálnejšiemu outfitu – sako, blúzka, sukňa si vyberajte elegantné brošne. Brošne v tvare kvetov určite vyhrávajú. Sú krásne, hodia sa ku všetkému a jednoznačne z vás spravia pravú dámu.

Dávajte si ich do práce, na stretnutia s klientmi, ale aj do divadiel.

Hodia sa výhradne len k spoločenskému elegantnému outfitu. Nedávajte si ich vtedy, keď idete športovať.

Ak hľadáte šperky, ktoré z vás spravia skutočnú dámu, vyberajte si moderné náhrdelníky, náramky, ale aj brošne. Uvidíte, že vaša šperkovnica bude vyzerať bohatšie. Kúpite kvalitné nezničiteľné šperky, ktoré vám budú robiť spoločnosť niekoľko rokov.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.