Vyrobte si niečo, z čoho budete mať radosť

0 31

Hand made výrobky dnes nenájdete len na portáloch združujúcich hand made výrobcov, ale aj na nástenke vašich dobrých priateľov a na fanpage stránkach na sociálnej sieti Facebook.

Ak aj vy v niečom vynikáte – rady tvoríte zaujímavé hand made výrobky, ktoré by sa vám predávali, rozbehnite svoj biznis, alebo si len privyrábajte popri práci. Vyrobte niečo, z čoho budete mať radosť.

Hand made dekorácia
Hand made dekorácia

Obrázkami potlačené predmety

Ak rady kreslíte, môžete kresliť zaujímavé obrázky na tričká. Začnite farbami na textil a neskôr použite lisy na potlač textilu. Ak chcete týmito obrázky potlačiť aj iné predmety, napríklad taniere, kľúčenky, hrnčeky, lisy na potlač textilu vám budú nanič. Potrebujete funkčný termotransferový lis 3D na potlač. Pomocou tohto lisu môžete vami nakreslené a graficky navrhnuté obrázky vidieť na hodinkách, tanieroch, kľúčenkách, hrnčekoch a iných tvarovo zložitejších predmetoch. Tieto lisy využívajú najmä firmy vyrábajúce reklamné predmety, ale ak vám to financie dovolia a chcete si privyrábať popri práci, kúpte si ho a tvorte potlačené predmety. Záujem o takéto výrobky bude obrovský a spočiatku vás môže prekvapiť.

Výroba plagátov, reklamných brožúr

Ak sa budete chcieť živiť grafickými návrhmi plagátov a ich tlačou, musíte si kúpiť rezacie plotre. Práve tieto plotre vám podľa vašich požiadaviek vyrežú plochu – plagát tam, kde budete chcieť.

Hand made výrobky do domácnosti

Ak rady pletiete, háčkujete, vyšívate, vyrábajte výrobky do domácnosti. Pleťte deky, háčkujte dečky, vyšívajte pekné obrusy a behúne na stôl. Ľudové výšivky a výrobky na ľudovú nôtu sú v súčasnosti veľmi vyhľadávané. V posledných rokoch zažívame návrat k tradíciám – k tradičným výrobkom, ktoré sme poznali už ako malé.

Vyrábajte vázy z jutových stúh a zaváraninových pohárov. Zvyšky dreva opracujte a vytvorte zaujímavé dekorácie. Vytvárajte pekné obrusy a behúne na jedálenský stôl. Vyskúšajte modrotlač a vyšívajte na obrusy ľudové vzory.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.