Vyžeňte stereotyp z vášho vzťahu. Poradíme vám, ako na to

0 6

Či už žijete s partnerom niekoľko rokov, alebo ste čerství novomanželia, stereotypu vo vzťahu sa nikdy nevyhnete. Môže prísť skôr, ale môže sa objaviť až po niekoľkých rokoch spoločného života. Jedno je ale isté, obaja partneri musia problém pomenovať a riešiť ho. Ak jeden z partnerov nechce problém riešiť, zjavne bude problém o čosi väčší, ako ste predpokladali.

Neviete ale ako vyhnať stereotyp z vášho vzťahu? Poradíme vám.

Prekvapujte sa

Možno vám to príde vhodné skôr pre čerstvých zaľúbencov, ale aj po rokoch spolužitia v jednej domácnosti sa môžete prekvapovať. Prekvapovať sa môžete netradičnými zážitkami (napríklad lístkami na ohromujúcu UV show, adrenalínovými športami), ale aj prechádzkou na obľúbených miestach, pozvánkou do divadla, kina a podobne.

UV show
UV show

Prejavujte si nežnosti, ako na začiatku vzťahu

Navzájom by ste si mali byť oporou, nech už sa deje čokoľvek. Každé ráno sa pred odchodom do práce pobozkajte. Keď vás bude niečo trápiť, pritúľte sa k partnerovi. Držte sa za ruky a hovorte si tie krásne slová, ktoré si hovoria čerství zaľúbenci. Vôbec nevadí, že máte 45, alebo 60 rokov, správajte sa tak, ako keby máte čerstvých 18 a ste čerstvo zamilovaní.

Doprajte si aj chvíľu pre seba

Z vášho vzťahu vyženiete stereotyp aj tak, keď nebudete chodiť za partnerom aj na stretnutie s kamarátmi, ale doprajete si chvíľku pre seba. Každý z vás by mal mať aktivity, ktorým sa venuje bez prítomnosti životného partnera. Vy môžete ísť na pedikúru, váš partner na ohňovú šou.

Uvidíte, že keď si párkrát za týždeň spravíte program sami pre seba, z vášho vzťahu sa stereotyp úplne vytratí.

Ohňová show
Ohňová show
Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.